Наступного місяця Google запровадить ШІ-асистента для написання тексту в Chrome. Це суттєва зміна найпопулярнішого у світі браузера, яка може замінити наявні застосунки з подібною функціональністю, повідомляє ExtremeTech.
Google розгорне функцію написання за допомогою штучного інтелекту в Chrome 121, що стане доступним наступного місяця для Mac і Windows.
Згідно з оголошенням, Google може допомогти створювати високоякісні тексти для публічних майданчиків, таких як форуми, контактні форми й огляди Google.
Один приклад показує, що спочатку вводиться підказка, а нова функція ШI пише альтернативну версію повідомлення. Існує також можливість змінити довжину й тон тексту, створеного ШІ.
Ця функція стане доступною при натисканні правою кнопкою миші в текстовому полі, де треба вибрати «Допоможи мені написати». Вам потрібно буде написати кілька слів, щоб дати штучному інтелекту зрозуміти, про що ви пишете, але з цього моменту він може написати для вас нове повідомлення, потенційно заощадивши ваші дорогоцінні хвилини.
Вказана функція схожа на функцію, що міститься в експериментальному інструменті Google Search Generative Experience (SGE). Це також схоже на функції, які пропонує Microsoft Copilot, який може створювати електронні листи, вести блоги тощо.
Крім того, Google розгортає ще дві функції на основі штучного інтелекту в Chrome 121.
Перша – це можливість використовувати генеративний ШІ для створення власних тем для браузера. Замість того, щоб просто вибирати між статичними темами, ви можете об’єднати кілька концепцій в одну тему за допомогою підказок ключових слів, що забезпечує новий рівень налаштування.
Друга функція – можливість групувати вкладки за допомогою штучного інтелекту, оскільки він може виявляти схожі вкладки. Наприклад ті, що стосуються приготування їжі, планування подорожей тощо. Ви можете клацнути вкладку правою кнопкою миші та вибрати «Упорядкувати подібні вкладки», щоб виконати цю функцію.
Читайте також на ProIT: Google Chrome тестує нову функцію браузера, яка попереджає про зловмисні розширення. Як її увімкнути?
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!