Parallels Desktop, популярний менеджер віртуальних машин для macOS, отримав велике оновлення.
Нова версія Parallels Desktop 20 містить нові способи керування й адміністрування віртуальних машин, покращену підтримку команд DevOps і пакет для віртуальних машин, який полегшує розробку штучного інтелекту. Про це повідомляє How to Geek.
Оновлення macOS Sequoia 15, яке незабаром випустить Apple, тепер дає змогу входити у віртуальні машини macOS за допомогою вашого Apple ID.
Раніше (до версії macOS 15) віртуальні машини macOS видавали помилку верифікації, коли користувачі намагалися увійти з Apple ID. Однак підтримки вкладеної віртуалізації для Mac із чипами Apple Silicon досі немає, тому неможливо запустити WSL у віртуальній машині або використовувати інші подібні сценарії.
Parallels вже сертифікований Microsoft для запуску Windows 11 у віртуальних машинах. З цим оновленням додано підтримку Microsoft Copilot.
Використовуючи розширення Parallels для Visual Studio Code, ви можете керувати віртуальними машинами, створеними у Visual Studio, за допомогою команд на природній мові.
Parallels AI Package — це основне нововведення, яке є віртуальною машиною, доступною в каталозі розширень, попередньо завантаженою з інструментами для розробки ШІ та підказками для кодування. Це повинно полегшити й зробити більш доступною роботу з моделями штучного інтелекту.
Віртуальні машини Parallels AI Package можна завантажити на пристрій і запускати офлайн. Наприклад, можна запустити мовну модель без підключення до інтернету. Диски віртуальних машин можуть бути заблоковані та ізольовані для покращення безпеки.
Команди DevOps або незалежні розробники можуть розгортати та керувати віртуальними машинами Parallels Desktop зі своїх репозиторіїв GitHub за допомогою GitHub Actions. Ця інтеграція спрямована на усунення ручних кроків, зменшення кількості помилок і прискорення процесу розробки.
Сервіс Parallels Desktop DevOps також оновлюється для підтримки хостингу й управління кількома віртуальними машинами. Нова панель в Enterprise-версії дає змогу адміністраторам керувати та розгортати віртуальні машини з єдиного інтерфейсу.
Оновлення Parallels Desktop 20 також приносить кілька покращень для запуску macOS віртуальних машин. Зокрема, розробникам, які працюють зі старими програмами, часто потрібні попередні версії системи. Програма додає можливості створення знімків стану, швидші налаштування віртуальних машин і підтримку чипів Apple серії M.
Придбати Parallels можна на сайті компанії, де також доступна безкоштовна 14-денна пробна версія.
Вартість одноразової покупки на одному пристрої становить $129,99, а для великих оновлень необхідні додаткові покупки. Версія Pro коштує $99,99 на рік за кожну машину і включає всі майбутні оновлення.
Про оновлення macOS Sequoia читайте тут.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!