Meta Platforms Inc. на порозі запуску низки чат-ботів на основі штучного інтелекту, кожен з яких має свого персонажа. Якщо вірити звіту у Financial Times, то одним із персонажів є Авраам Лінкольн, пише SiliconAngle.
FT повідомляє, що має інформацію від трьох джерел, які стверджують, що Meta планує випустити близько 30 чат-ботів на платформах Instagram, Facebook Messenger і WhatsApp.
Хтось із персонажів цих чат-ботів спілкуватиметься у стилі Авраама Лінкольна. Інший же буде звучати як серфінгіст і часто використовувати слово dude («чувак») у розмові.
Марк Цукерберг вже давно планував цей крок. У лютому цього року він заявив, що планує «прискорити» розробку генеративного ШІ.
«Ми починаємо з того, що об’єднуємо багато команд, які працюють над генеративним штучним інтелектом у всій компанії, в одну групу, яка зосереджена на створенні чудових можливостей навколо цієї технології в усіх наших продуктах», – повідомив Марк Цукерберг.
Він додав, що Meta планує перевершити конкурентів, які використовують ШІ, і створити «креативні й експресивні інструменти», які будуть «іншими персонажами» та надаватимуть «футуристичний досвід».
Вказані чат-боти зможуть консультувати користувачів на різних платформах Meta. Один буде експертом із подорожей. Інший допоможе з опціями пошуку. Але, здається, Марк Цукерберг створив цих ботів заради розваги, як і все інше. Це можуть бути «друзі-чат-боти», а не «чат-боти-робочі конячки», як, наприклад, ChatGPT.
Очікується, що ці кумедні боти з’являться вже у вересні поточного року.
Метою їхньої появи може бути бажання переконати молодих людей повернутися до Meta. Інформацію користувачів, які спілкуватимуться з цими персонажами, компанія використовуватиме для свого основного джерела доходу – реклами.
У Meta поки не підтвердили інформацію про появу нових чат-ботів. У компанії лише заявили, що розкажуть про свою дорожню карту ШІ на конференції розробників Connect у вересні.
Раніше ми повідомляли, що Meta запустила конкурента Twitter – Threads. Також спільно з Microsoft вони випускають Llama 2 – мовну модель ШІ для комерційного використання.
Крім того, нещодавно компанія представила генеративну модель синтезу голосу під назвою Voicebox.