Функція Artifacts тепер доступна всім користувачам Claude у межах планів Free, Pro та Team як на робочому столі, так і на мобільних пристроях. ZDNET пояснює, як вона працює і чому вона така інноваційна.
Сьогодні ви можете попросити будь-який із сучасних чат-ботів на базі ШІ допомогти вам створити вебсторінку, працювати з кодом або написати звіт. Однак зазвичай вам доводиться копіювати та вставляти результати в окрему програму або файл, щоб побачити, як вони виглядають, повертатися до розмови, щоб уточнити свій запит, і так постійно туди-сюди. Це незручно.
Тепер нова функція Claude AI спрямована на спрощення цього процесу. Завдяки вбудованій функції Artifacts Claude AI може створювати та відображати повністю відформатовані результати вашого запиту в режимі реального часу та паралельно з вашою розмовою.
Запущена як вебпопередній перегляд у червні, функція Artifacts тепер повністю реалізована і доступна всім користувачам Claude у межах планів Free, Pro та Team.
Також ви можете скористатися Artifacts не лише на вебсайті Claude, але й у застосунках для iOS та Android.
За допомогою Artifacts можна створювати та візуалізувати фрагменти коду, діаграми, графіку, вебсайти й інтерактивні панелі.
Ось кілька прикладів, наведених Anthropic:
- Розробники можуть створювати діаграми з кодової бази.
- Менеджери продуктів можуть генерувати інтерактивні прототипи для тестування нових функцій.
- Дизайнери можуть створювати візуалізації для прототипування.
- Маркетологи можуть розробляти панелі керування кампаніями.
- Продавці можуть генерувати воронки продажів із прогнозуванням.
Ймовірно, що найкращий спосіб оцінити силу Artifacts — це приклад створення вебсторінки.
Скажімо, ви хочете створити вебсторінку на певну тему й за описом. Для цього перейдіть на вебсайт Claude AI або запустіть застосунок для iOS чи Android. Введіть, наприклад, запит такого змісту: «Створіть вебсторінку про Лондон із місцем для фотографій і мап та нумерованим списком із 10 найкращих місць для відвідування».
Claude генерує необхідний HTML та CSS-код і потім відображає форматовану вебсторінку, щоб ви могли побачити, як вона виглядає. Згенерована сторінка з’являється поруч із вашим чатом, тож ви можете переглядати та працювати з усім на одному екрані.
Потрібно уточнити результати? Для цього просто подайте новий запит, і Claude змінить сторінку відповідно до нової інформації.
Журналіст ZDNET попросив Claude додати опис до кожного із 10 найкращих місць, і він регенерував сторінку з урахуванням цього.
Спочатку Claude показував заповнювачі для зображень і мап. Довелося деякий час працювати з ШІ, щоб він замінив заповнювачі зображень на зображення без авторських прав і додав фактичну інтерактивну мапу, використовуючи будь-який безкоштовний API для картографування.
Як і з будь-яким ШІ, вам, імовірно, доведеться працювати з оригінальним кодом або текстом, щоб уточнити результати. Але можливість бачити результати в реальному часі робить процес швидким, простим і приємним.
У випадку з вебсторінкою ви можете легко перемикатися між «сирим» HTML-кодом і готовою сторінкою. Також можна безпосередньо змінювати HTML та CSS, якщо вам потрібно вручну відкоригувати код.
Коли роботу буде завершено, ви можете опублікувати своє творіння на вебсайті Anthropic's Artifacts, де ви та інші люди зможуть його переглянути.
Нагадаємо, за даними Anthropic, Claude 3.5 Sonnet – найкраща у своєму класі. Однак чи так це насправді?
Більше про Claude читайте тут.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!