ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google тестує ШІ для визначення віку користувачів

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google повідомила, що незабаром розпочне використання штучного інтелекту для визначення, чи відповідає вік користувача вимогам для використання його продуктів. Нова технологія визначення віку була представлена у блозі, присвяченому «Новим цифровим захистам для дітей, підлітків і батьків», повідомляє CNBC.

Застосування автоматизації охоплюватиме всі продукти Google, зокрема YouTube, як підтвердив представник компанії. Оскільки Google має мільярди користувачів на своїх платформах, користувачі, яким менше 18 років, підпадають під певні обмеження деяких сервісів.

«Цього року ми почнемо тестування моделі оцінки віку на основі машинного навчання у США», — написала Дженн Фіцпатрік, віцепрезидентка Core технологічної команди Google, у блозі.

Підрозділ Core відповідає за створення технічного фундаменту для флагманських продуктів компанії та забезпечення онлайн-безпеки користувачів.

«Ця модель допомагає нам оцінити, чи є користувач старшим або молодшим за 18 років, щоб ми могли впровадити заходи захисту та надати більш відповідний за віком досвід користувача», — зазначила Фіцпатрік.

Нове використання ШІ для визначення віку з’явилося на тлі зростаючого тиску з боку законодавців, які вимагають від онлайн-платформ посилення заходів безпеки дітей. Компанія заявила, що з часом планує розширити географію використання моделі оцінювання віку на більше країн. Meta вже запровадила подібний функціонал, що використовує ШІ для визначення, чи користувач приховує свій реальний вік, у вересні.

Google та інші представники галузі посилюють використання ШІ для різноманітних завдань. Застосування ШІ для контенту, пов’язаного з віком, є останнім напрямом роботи Google у сфері штучного інтелекту.

Нагадаємо, цього тижня Roblox, Discord, OpenAI та Google об’єдналися задля створення нової неприбуткової організації, яка допомагатиме покращити безпеку дітей у мережі. Ініціатива Robust Open Online Safety Tools (ROOST) спрямована на розширення доступу до базових технологій безпеки, а також надання компаніям безкоштовних відкритих інструментів ШІ, що допоможуть виявляти, перевіряти та повідомляти про матеріали сексуального насильства над дітьми (CSAM).

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.