Google внесла оновлення до документації для розробників щодо пошуку favicon. Компанія видалила розділ агента користувача Favicon та уточнила, що власникам вебсайтів потрібно дозволяти індексацію їхніх favicon як для Googlebot, так і для Googlebot-Image.
Раніше у документації зазначалося, що як сам файл favicon, так і головна сторінка сайту повинні бути доступними для індексації Google. Проте з оновленням Google конкретизувала вимоги: файл favicon повинен бути доступним для індексації Googlebot-Image, а головна сторінка – для Googlebot. Блокування цих user agent може перешкоджати відображенню favicon сайту у результатах пошуку.
Компанія Google оновила документ таким чином:
«Файл favicon має бути доступним для сканування Googlebot-Image, а домашня сторінка – Googlebot; їх неможливо заблокувати для сканування».
Раніше в документі було написано лише:
«І файл favicon, і домашня сторінка повинні бути доступними для сканування Google (тобто вони не можуть бути заблоковані для Google)».
Ось знімок екрана розділу агента користувача Favicon до того, як Google його видалив:
«У документації щодо favicon уточнюється, що Googlebot-Image та Googlebot мають дозволити сканувати як файл favicon, так і домашню сторінку сайту. Також видалено інформацію про рядок агента користувача Google Favicon HTTP з нашої документації, оскільки вона більше не використовується. Видалення рядка агента користувача HTTP не означає жодних змін для власників сайту. Google Favicon залежав від токенів агента користувача Googlebot-Image та Googlebot robots.txt, які продовжують підтримуватися», – заявили в компанії.
Як зазначає Searchengineland, ці оновлення надають чіткіші рекомендації власникам вебсайтів щодо оптимізації індексації та відображення їхніх favicon у результатах пошуку Google.
Власники вебсайтів, які стикаються з проблемами відображення favicon свого сайту у результатах пошуку в Google, повинні ознайомитись з оновленою документацією для розробників. Важливо переконатися, що Googlebot та Googlebot-Image не є забороненими для індексації в директиві robots.txt.
Раніше ProIT повідомляв, за рахунок чого Google покращує проактивний захист пристроїв Android від зловмисного програмного забезпечення.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!