Google оголосив про плани остаточно об’єднати свої вебфреймворки Angular і Wiz, повідомляє InfoWorld.
У компанії кажуть, що вже шукають способи, як Angular може отримати вигоду від чудової продуктивності Wiz, а Wiz – від того, що Angular зосереджена на досвіді розробників.
У дописі в блозі, опублікованому командою Angular, прихильники сказали, що Angular і Wiz кращі разом. Відповідно до публікації, злиття відбуватиметься поступово та відповідально протягом наступних років.
Стратегія Google полягає в постійному відкритому доступі до функцій Wiz через Angular і дотриманні відкритої моделі розробки. Публічний процес RFC (запит на коментарі) забезпечить збір відгуків спільноти щодо відповідних запропонованих функцій.
Основною метою злиття є покращення фреймворку Angular.
Історично Wiz зосереджувався на критично важливих для продуктивності програмах, таких як Google Search, тоді як Angular був орієнтований на високоінтерактивні програми, надаючи пріоритет досвіду розробника і швидкому створенню складних інтерфейсів користувача.
Прикладами використання Angular є Gemini та Google Analytics. І Angular, і Wiz використовувалися тисячами програм Google.
Партнерство між Angular і Wiz демонструє місію Google – дозволити розробникам впевнено створювати вебпрограми. Оновлення Angular, такі як відкладені перегляди та дослідження часткової гідратації, були натхненні бібліотекою детального завантаження коду та делегування подій Wiz. Тим часом Wiz перейняла бібліотеку Signals від Angular, яка тепер підтримує інтерфейс користувача YouTube.
Наразі Angular має версію 17.3, яка містить покращений API (перебуває в бета-версії для розробників) для оголошення результатів у директивах.
Angular 17 був випущений у листопаді минулого року, а випуск Angular 18 планується в травні.
Раніше ProIT розповідав, що Google завжди стежив за користувачами, навіть у режимі анонімного перегляду. І тепер мусить виплатити їм компенсації у межах судового позову.
Читайте також на ProIT: Що таке кросбраузерне тестування і як його виконати? Покроковий гайд для QA-початківців.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!