Компанія Google оновлює механізм шифрування на стороні клієнта для Google Meet, щоб дозволити зовнішнім учасникам, в тому числі без облікових записів Google, приєднуватися до зашифрованих дзвінків. Про це повідомляє Bleeping Computer.
Шифрування на стороні клієнта гарантує, що лише учасники зустрічі мають доступ до даних, які надаються через програму.
Google Meet є частиною пакету Google Workspace і пропонує користувачам безпечні відеозустрічі та дзвінки через Інтернет. Програма має понад 5 мільярдів завантажень у Google Play.
Хоча Google вже реалізував шифрування на стороні клієнта в Meet, програма не мала можливості для зовнішніх користувачів приєднуватися до безпечних дзвінків.
«Шифрування на стороні клієнта дає користувачам прямий контроль над своїми ключами шифрування та службою ідентифікації, яку вони вибирають для автентифікації для цих ключів. Додавання підтримки для зовнішніх учасників означає, що клієнти можуть співпрацювати з будь-якими партнерами, усвідомлюючи, що лише учасники зустрічі можуть розшифрувати дзвінок», – йдеться у повідомленні компанії.
Цього тижня Google почав розгортати оновлення шифрування на стороні клієнта для клієнтів Workspace із ліцензіями Enterprise Plus, Education Standard та Education Plus.
Щоб активувати цю функцію, адміністратори повинні оновити свої конфігурації IdP/KACLS, аби відкрити доступ зовнішнім учасникам і визначити сторонніх постачальників ідентифікаційної інформації, яких можна використовувати для приєднання до зустрічі.
Зовнішні користувачі, запрошені до зашифрованого сеансу Meet, спочатку повинні підтвердити свою особу за допомогою методу, який підтримується стороннім постачальником ідентифікаційної інформації (IdP), налаштованим адміністратором зустрічі.
Підтримувані методи включають використання наявного облікового запису Google або Microsoft, а також одноразовий пароль, надісланий через SMS чи електронну пошту.
Додаткові відомості про Meet Client-side Encryption (CSE) доступні тут. Адміністратори можуть виконувати ці інструкції, щоб надати зовнішнім учасникам доступ до зашифрованого вмісту на стороні клієнта.
За останні кілька років Google значно оновила Meet. На початку пандемії назву змінили з Hangouts Meet на Google Meet. За цей час було додано безліч нових функцій. Нещодавно компанія анонсувала ще кілька нових функцій на основі ШІ.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!