Компанія Salesforce впровадила нові функції штучного інтелекту для свого бізнес-орієнтованого чату Slack, які автоматизують рутинні завдання, як-от створення транскриптів.
Як повідомляє Engadget, нова ключова функція — це Slack AI huddle notes, яка дає змогу фіксувати основні висновки та пункти дій, щоб користувачі могли зосередитися на своїй роботі. Це схоже на покращену версію попередньої функції Slack AI, яка підсумовує основні моменти та створює короткі підсумки обговорень в один клік.
При запрошенні на huddle Slack AI створює транскрипт на основі аудіо в реальному часі та повідомлень, якими обмінюються у чаті.
Також програма організовує нотатки із посиланнями, пунктами дій та файлами у спеціальному канвасі. Всі учасники зможуть переглядати ці нотатки, навіть якщо не брали участі у зустрічі.
Крім того, Slack оновив функцію AI-пошуку. Вона може показувати унікальні результати для користувача на основі файлів і застосунків, завантажених у Slack, включно з канвасами, транскриптами кліпів, документами із підключених застосунків, Google-файлами тощо.
Інша корисна функція — це новий AI Workflow Builder, який допомагає автоматизувати завдання. Наприклад, користувач може ввести запит типу «Надіслати вітальне повідомлення новим учасникам каналу», і Slack AI із Workflow Builder згенерує необхідну функцію без програмування.
Також у цьому оновленні з’являються Slack templates, готові до використання для конкретних завдань, як-от керування проєктами, збір відгуків і вирішення запитів на допомогу.
Нові функції Slack AI доступні як платне доповнення до всіх планів підписки, а шаблони Slack будуть доступні в жовтні 2024 року.
Раніше ми повідомляли, що корпоративна платформа Slack отримала негативну реакцію щодо конфіденційності, коли зʼясувалося, що вона збирає дані клієнтів, зокрема повідомлення та файли, для розроблення нових моделей AI та ML.
За замовчуванням і не вимагаючи від користувачів згоди, системи Slack аналізують дані клієнтів та іншу інформацію, включно з повідомленнями, вмістом і файлами для створення моделей AI/ML для вдосконалення програмного забезпечення.
У Slack заявили, що використовують виключно такі дані для навчання, як емодзі й результати пошуку, і наполягають на тому, що клієнти можуть виключити свої дані з навчання цих негенеративних моделей ML.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!