Netflix робить ставку на використання генеративного ШІ для створення ігор через кілька тижнів після закриття внутрішньої студії, яка працювала над проєктами «AAA» рівня. Про це повідомляє PC Mag.
Виконавчий директор компанії Майк Верду оголосив, що його призначили віцепрезидентом із генеративного ШІ для ігор.
«Нарешті я готовий розповісти, чим займатимуся далі. Я працюю над впровадженням поворотного моменту для розробки ігор і користувацького досвіду з використанням генеративного ШІ. Ця революційна технологія прискорить темпи розробки й забезпечить справді новаторські ігрові враження, які здивують, надихнуть і порадують гравців», — повідомив Верду, який раніше обіймав посаду віцепрезидента з ігор у Netflix.
Ця новина може викликати занепокоєння щодо використання Netflix штучного інтелекту замість людських розробників. У своєму дописі посадовець зазначив, що творчий талант людей залишиться в центрі процесу розробки ігор, а ШІ виступатиме каталізатором і прискорювачем.
«ШІ дозволить великим командам розробників рухатися значно швидше. Також надасть майже неймовірну кількість нових можливостей у руки розробників із менших команд», — сказав він.
Верду стверджує, що сучасні технології генеративного ШІ можуть допомогти розробникам випускати нові ігри щомісяця, як це робила ігрова індустрія 1990-х років у Nintendo та Sega.
«Ми знову повернулися до тих часів, коли потенціал здавався необмеженим, а темпи інновацій — швидкими. Це призводило до приголомшливих сюрпризів для гравців кожні кілька місяців», — додав Верду.
Деякі компанії вже демонструють, що генеративний ШІ може автоматично створювати рівні та дизайни персонажів для гри, писати нескінченні діалоги для NPC або навіть забезпечувати роботу гри без використання традиційного комп’ютерного коду.
Інші компанії, такі як Microsoft та EA, також впроваджують ШІ для розробки ігор. Тим часом Nintendo вибирає більш обережний підхід, остерігаючись, що генеративний ШІ може ненавмисно запозичити елементи з наявних ігор.
Поки неясно, чи залишатимуться популярними ігри, що значною мірою покладаються на генеративний ШІ.
Раніше ми повідомляли, що український сервіс стримінгу відеоігор Boosteroid і національний провайдер інтернету «Укртелеком» уклали партнерство, щоб популяризувати хмарний геймінг серед українських користувачів.
Читайте також на ProIT: Від Netflix до Takflix, або Де і як українцям дивитися легально серіали та кіно.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!