LinkedIn став однією з найкращих соцмереж для ведення бізнесу. Він розроблений спеціально для комунікації між представниками компаній і зручної B2B-взаємодії, завдяки чому статистика використання платформи регулярно зростає.
Хоча інтерфейс платформи і комфортний для використання у бізнес-сфері, можливості LinkedIn можна значно підвищити за допомогою розширень та додаткових інструментів.
Іван Прокопець, CEO та Co-Founder компанії Prok Tech, поділився найкращими інструментами, що дають змогу використовувати потенціал LinkedIn на максимум, а також розповів про політику платформи стосовно них та можливі обмеження.
Експерт зазначає, що платформа ефективна й без розширень, проте модифікації дозволяють зробити всі дії простішими, швидшими та працювати з більшою аудиторією.
Умовно, стандартний LinkedIn можна оцінити на 7/10, проте з додатковими інструментами його можливості зростають до 10/10.
Варто відзначити такі програми:
- Dux-Soup. Розширення для браузера, що дозволяє автоматизувати надсилання запитів на додавання в мережу. Завдяки цьому розширенню є змога сфокусуватися на опрацюванні відповідей, а не механічному надсиланні запитів.
- Expandi.io. Інструмент, що автоматизує роботу з LinkedIn та Email Outreach. Вміє автоматизувати взаємодію з лідами, надсилати запити на додавання в мережу, проставляти уподобайки та відправляти листи, хоча остання функція потребує доопрацювання.
- Phantom Buster. Розширення, що допомагає парсити аудиторію та вивантажувати її у зручному форматі CSV для подальшої лідогенерації. Платформа має набагато ширший функціонал, який включає автоматизацію дій у різних соціальних мережах, в тому числі LinkedIn. З останніх оновлень там з'явилася функція генерації та надсилання запитів на додавання у мережу із використанням ШІ.
- Apollo.io. Розширення, що поєднує велику базу потенційних покупців та інструменти для автоматизації й роботи із ними.
- Snov.io. Набір інструментів, що поєднує інструменти для пошуку та перевірки поштових скриньок, Email-розсилки, CRM-систему та багато інших застосунків.
Крім сторонніх інструментів, не слід забувати про підписку Sales Navigator, яка компенсує більшість недоліків безкоштовної версії.
Звісно, найкращий результат дає її поєднання зі згаданими інструментами, а також детальне розуміння алгоритмів LinkedIn. Іноді достатньо знати деякі лайфхаки, як-от збільшення ліміту кількості запитів на тиждень завдяки надсиланню InMails та пошуку Open Profiles.
Проте LinkedIn має своєрідне ставлення до стороннього софту. На питання, чи можна отримати блокування акаунту за встановлення розширень, відповідь – ні, якщо використовувати їх правильно та обережно.
За надсилання великої кількості запитів можливо отримати тимчасові обмеження. Якщо ж порушувати правила користування LinkedIn, то можна отримати тимчасове або ж постійне блокування.
Існує ймовірність отримати обмеження через такі інструменти, як Expandi або Dux-Soup, проте зазвичай не доходить до перманентного блокування. Найкращою порадою буде використання антидетект браузера і проксі.
Експерт наголошує, що варто заходити в акаунт не більше ніж із 3-х IP-адрес та однієї країни й уникати поведінки, що суттєво відрізняється від людської.
Також компанія Prok Tech має кілька цікавих кейсів, що стосуються роботи зі згаданими розширеннями. Наприклад, за допомогою Dux-Soup вдалося забронювати 24 зустрічі з клієнтами для відомого бізнес-клубу за 6 тижнів. А в травні минулого року вдалося встановити рекорд з одного особистого акаунта та забронювати близько 30 зустрічей за допомогою розсилки на IT-аудиторію в Україні.
Розширення дають змогу брати від платформи максимальну користь, прискорюючи взаємодію і збільшуючи масштаби розсилки. Проте їхнє використання, як і будь-яка програма, потребує обережності та відповідального підходу.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!
Редакція не несе відповідальності за інформацію, викладену у блогах. Це особиста думка автора.