Компанія MSI офіційно підтвердила, що недавній сплеск появи «синіх екранів смерті» (BSOD), з якими стикаються користувачі Windows після встановлення додаткових оновлень для попереднього перегляду, пов’язаний із деякими моделями материнських плат. Про це повідомляє Bleeping Computer.
«MSI отримала кілька повідомлень про те, що користувачі зіткнулися із BSOD з повідомленням про помилку «UNSUPPORTED_PROCESSOR» на материнських платах MSI серії 600/700 після встановлення оновлення Windows 11, KB5029351 Preview», – заявили у компанії.
«І MSI, і Microsoft знають про помилку «UNSUPPORTED_PROCESSOR» і почали досліджувати першопричину», – додало її керівництво.
Тайванський виробник ПК порадив усім користувачам поки що уникати встановлення попередніх оновлень від серпня 2023 року на системах Windows.
Ті, хто вже оновив свої системи та зіткнувся із BSOD, повинні повернути свій BIOS до попередньої версії й видалити додаткові оновлення Windows.
У цьому відео MSI надає докладну інформацію щодо використання M-FLASH для повернення до попередніх версій BIOS на материнських платах MSI.
Microsoft також визнала цю проблему і заявила, що постраждали платформи Windows 10 21H2/22H2 і Windows 11 22H2.
«Microsoft опрацьовує інформацію щодо проблеми, через яку користувачі отримують повідомлення про помилку «UNSUPPORTED_PROCESSOR» на синьому екрані після встановлення оновлень, випущених 2 серпня», – розповіли у корпорації.
У повідомленні зазначається, що помилкові додаткові оновлення «можуть автоматично видалятися, щоб дозволити Windows запускатися належним чином».
Користувачів, які зіткнулися з проблемами BSOD, попросили надіслати звіт за допомогою Feedback Hub.
Нагадаємо, нещодавно Microsoft представила нову політику Windows 11, яка дає змогу адміністраторам контролювати встановлення додаткових оновлень.
Після активації користувачі можуть вибирати між автоматичною установкою додаткових оновлень або ручним вибором оновлень, які вони хочуть встановити.
Раніше ми повідомляли, що корпорація Microsoft виявила нову версію програми-вимагача BlackCat, яка вводить у дію мережевий фреймворк Impacket і хакерський інструмент RemCom, обидва з яких дозволяють поширення через зламану мережу.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!