Майбутній продукт зі штучним інтелектом від Meta може змусити вас спілкуватися зі знаменитостями.
За даними Bloomberg і The New York Times, компанія веде переговори з Аквафіною, Джуді Денч і Кіган-Майклом Кі серед інших знаменитостей із різних голлівудських агентств щодо своїх проєктів ШІ.
Як зазначає Engadget, очевидно, що компанія має намір включити їхні голоси у розмовний генеративний ШI-цифровий помічник під назвою MetaAI, схожий на Siri та Google Assistant.
Meta планує записати їхні голоси й отримати право використовувати їх у якомога більшій кількості ситуацій у Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp і навіть в окулярах Ray-Ban Meta.
Bloomberg пише, що переговори починалися і зупинялися багато разів, тому що обидві сторони не можуть погодитися з умовами використання.
Наразі вони, здається, зупинилися на часовому обмеженні. Тобто будь-який голос, записаний компанією, можна використовувати лише протягом встановленого періоду. Однак угоди з акторами можуть бути продовжені.
Агенти голлівудських зірок все ще ведуть переговори щодо суворіших обмежень. Хоча SAG-AFTRA (асоціація, яка боролася за створення положень для захисту акторів від загрози втрати роботи через штучний інтелект під час страйку минулого року) досягла згоди з Meta.
Згідно з цими умовами, компанія повинна буде заплатити акторам та отримати їхню згоду, перш ніж використовувати їхню копію, згенеровану ШІ. Якщо Meta досягне угоди з акторами, із якими веде перемови, то вона може заплатити їм мільйони доларів гонорарів.
Meta прагне завершити угоди до конференції Connect у вересні, де очікується запуск низки продуктів з ШІ.
Під час тієї ж події минулого року компанія представила чат-бот-платформу із 28 «персонажами», озвученими знаменитостями, включно з голосами Снуп Догга, Періс Хілтон, Дуейна Уейда та Кендалл Дженнер.
The Information повідомляє, що Meta тихо закрила цей проєкт, і сторінки чат-ботів знаменитостей у Facebook та Instagram більше не доступні.
Раніше ProIT повідомляв, що Meta представила найновішу і найпотужнішу ШІ-модель Llama 3.1.
Читайте також на ProIT: ШІ-генератор мови від Microsoft VALL-E 2 занадто реалістичний і створює забагато ризиків, кажуть дослідники.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!