Компанія оголосила про запуск нової моделі штучного інтелекту під назвою Meta Motivo, яка може керувати рухами цифрових аватарів, наголошуючи на покращенні користувацького досвіду у метавсесвіті. Про це повідомляє Reuters.
Вона інвестувала десятки мільярдів доларів у розвиток штучного інтелекту, технологій доповненої реальності та інших інструментів для метавсесвіту. Через це її капітальні витрати на 2024 рік досягнуть рекордних $37–40 мільярдів.
Meta активно надає свої ШІ-моделі для вільного використання розробниками, вважаючи, що відкритий підхід сприятиме створенню кращих інструментів для сервісів компанії.
«Це дослідження може прокласти шлях до створення повністю автономних агентів у метавсесвіті, більш реалістичних NPC (негравців), демократизації анімації персонажів і нових типів занурювальних вражень», — заявили у Meta.
Meta Motivo і його функції
Модель Meta Motivo вирішує проблеми з управлінням рухами, які часто виникають у цифрових аватарів, роблячи їхні рухи більш реалістичними та наближеними до людських.
Крім того, Meta презентувала іншу модель для мовного моделювання під назвою Large Concept Model (LCM). Вона спрямована на розділення процесів міркування і представлення мови.
«LCM є значним відхиленням від типових великих мовних моделей (LLM). Замість прогнозування наступного токена модель навчається передбачати наступну концепцію або ідею, яка представлена повним реченням у мультимодальному та багатомовному просторі», — зазначили у компанії.
Інші інструменти AI від Meta
Також Meta анонсувала Video Seal — інструмент для прихованого вбудовування водяних знаків у відео. Ці знаки є невидимими для людського ока, але їх можна відстежити.
Вказані розробки є частиною зусиль компанії зі створення більш інтерактивного та захищеного метавсесвіту, де штучний інтелект використовується для покращення анімації, мовного моделювання та забезпечення безпеки цифрових матеріалів.
Раніше ми повідомляли, що Meta інвестує $10 мільярдів у глобальний підводний кабель.
Читайте також на ProIT: Бджоли зупинили плани Meta побудувати ядерний дата-центр для ШІ.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!