Messenger нарешті робить наскрізне шифрування параметром за замовчуванням для всіх особистих повідомлень і дзвінків разом із кількома іншими оновленнями. Це гарна новина для всіх, хто турбується про свою конфіденційність в Інтернеті, повідомляє Mashable.
Meta вперше запровадила наскрізне шифрування в Messenger у 2016 році, але ця опція була доступна не в усіх регіонах і не була увімкнена за замовчуванням.
У серпні цього року було оголошено про тестування наскрізного шифрування за замовчуванням, і тепер Meta нарешті готова запустити цю функцію безпеки для всіх.
«На це знадобилися роки, тому що ми витратили час, щоб зробити це правильно. Наші інженери, криптографи, дизайнери, експерти з політики та менеджери з продуктів невпинно працювали над відновленням функції Messenger із нуля», – написала Лоредана Крісан із Meta у своєму блозі.
Це оновлення означає, що всі бесіди в Messenger один на один тепер будуть повністю приватними, і ніхто, крім самих учасників, не зможе їх бачити. Вміст повідомлень залишатиметься у таємниці навіть від самої Meta.
Шифрування застосовуватиметься як до текстових розмов, так і до відеодзвінків, але чати, у яких беруть участь понад дві особи, поки що незахищені.
Однак не всі отримають оновлення відразу. У Meta заявили, що для завершення глобального розгортання знадобиться кілька місяців. Ви дізнаєтесь, що наскрізне шифрування зʼявилося у вас, коли Messenger запропонує вам налаштувати метод відновлення, наприклад PIN-код, який дасть змогу відновлювати повідомлення щоразу, коли ви змінюєте телефон.
Оновлення месенджера дозволять редагувати надіслані повідомлення
Шифрування за замовчуванням – це ще не все, що Meta додає до своєї програми обміну повідомленнями.
Також компанія оголосила, що користувачі Messenger тепер можуть редагувати повідомлення, які вже були надіслані. Після натискання «Надіслати» у вас є 15-хвилинне вікно, щоб відредагувати повідомлення, але історія редагування повідомлень все одно буде доступна Meta.
Раніше ми повідомляли, що компанія закликала запровадити батьківський контроль і створити для цього прості й ефективні способи.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!