Google звітує про свої досягнення в галузі безпеки та ділиться новинами про свої останні зусилля. Компанія вперше оприлюднила показники використання ключів доступу та заявила, що вони використовувалися більше одного мільярда разів 400 мільйонами облікових записів Google, повідомляє Engadget.
«З моменту запуску ключі доступу виявилися швидшими, ніж паролі, оскільки вони вимагають від користувачів лише простого розблокування свого пристрою за допомогою відбитка пальця, сканування обличчя або PIN-коду для входу», – написали в Google.
Компанія запустила широку підтримку ключів доступу у 2022 році та розгорнула їх у своїх службах рік тому. За останні 12 місяців цю технологію застосували Amazon, 1Password, Dashlane, Docusign та інші, приєднавшись до таких компаній, як eBay, PayPal і WhatsApp.
У Google похвалилися, що ця технологія допомогла користувачам Kayak увійти на 50% швидше, і зауважили, що Dashlane побачив збільшення конверсій за допомогою ключів доступу на 70%.
Незабаром Google надасть ключі доступу користувачам із найбільшим ризиком цілеспрямованих атак у межах своєї Програми розширеного захисту (APP).
За словами представників компанії, ця пропозиція спрямована на окремих осіб, у тому числі на працівників політичних кампаній і кандидатів (адже скоро вибори), журналістів, правозахисників та інших.
«Реєстрація в APP традиційно вимагала використання апаратних ключів безпеки як другого фактору. Але незабаром користувачі матимуть змогу зареєструватися за допомогою будь-якого ключа доступу на додаток до використання своїх апаратних ключів безпеки. Ця розширена підтримка ключів доступу допоможе зменшити бар’єр доступу до APP, забезпечуючи стійку до фішингу автентифікацію», – написали в Google.
Також буде розширено захист між обліковими записами, щоб захистити користувачів на кількох платформах. Ця система дозволяє Google надсилати сповіщення системи безпеки про підозрілу подію застосункам і службам, які не належать Google.
«Це важлива перевага, оскільки кіберзлочинці часто використовують початкову точку входу як плацдарм для отримання доступу до більшої кількості вашої інформації», – йдеться у повідомленні.
Компанія пропонує створити ключ доступу для вашого облікового запису, щоб скористатися новими засобами захисту. Тим часом дотримуйтесь гігієни паролів, використовуючи довгі паролі з поєднанням символів і цифр, застосовуючи двофакторну автентифікацію (2FA), ніколи не переробляючи паролі тощо.
Відповідно до HIPAA, зловмисники можуть зламати простий пароль із 8 цифр лише за 37 секунд, але для того, щоб зламати 18-значний пароль із поєднанням цифр, великих і малих літер і символів, потрібно 19 квадрильйонів років.
Раніше ProIT повідомляв, що у Google Phone з’являються аудіоемодзі: оплески, плач, барабанний дріб.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!