Grammarly представляє свій інструмент, який краще визначатиме частини документа, створені штучним інтелектом або людиною.
Нова програма, названа Grammarly Authorship, працюватиме у 500 тисячах застосунків і вебсайтів.
Програмне забезпечення спробує визначити походження кожної частини документа, виявивши, які розділи написані людиною, які скопійовані з іншого джерела, а які — створені ШІ, повідомляє ZDNET.
На відміну від інших подібних продуктів, які використовують алгоритм для виявлення наявності ШІ, Authorship відстежує все написане в документі.
Оскільки інструмент активний під час написання, то може визначити, чи людина вводить текст самостійно, чи копіює його із зовнішнього джерела.
Authorship буде запущений у бета-версії в Google Docs для всіх користувачів Grammarly наступного місяця та розшириться на Microsoft Word та Apple Pages до кінця року.
Інструмент працюватиме у всіх планах Google Docs (як безкоштовних, так і платних), а також у всіх версіях Word.
Як автоматичний помічник із написання та редагування, Grammarly пропонує кілька планів. Зокрема, безкоштовний базовий варіант, платний план Premium за $12 на місяць, бізнес-план за $15 на місяць та версію для шкіл і студентів.
Authorship буде доступний у всіх цих планах, включно з безкоштовним.
Хоча Authorship буде доступний будь-якому користувачу, бізнесу чи іншому клієнту, Grammarly особливо орієнтований на освітній ринок.
«На початку навчального року багато закладів не мають чітких і послідовних політик щодо ШІ, хоча половина людей віком від 14 до 22 років заявляє, що використовували генеративний ШІ принаймні один раз. Ця відсутність чіткості призвела до надмірної залежності від недосконалих інструментів виявлення ШІ. Це призводить до конфліктів між викладачами та студентами, коли роботи позначаються як створені ШІ. Authorship надає студентам простий спосіб показати, як вони написали свою роботу. Зокрема те, чи взаємодіяли вони з інструментами ШІ», — зауважила Дженні Максвелл, керівник Grammarly for Education.
Читайте також на нашому сайті: Transkriptor, TL;DV, ElevenLabs. Топ-5 найзручніших нейронок для роботи з голосом.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!