На конференції re:Invent 2023 постачальник хмарних послуг AWS представив кілька нових і безкоштовних оновлень, які допоможуть корпоративним клієнтам зменшити витрати на хмару. Про це повідомляє NetworkWorld.
Оновлення включають нову функцію AWS Billing and Cost Management, яка отримала назву AWS Cost Optimization Hub (Центр оптимізації витрат), що дає змогу підприємствам легко визначати, фільтрувати, агрегувати та кількісно оцінювати економію для оптимізації витрат.
За словами постачальника хмарних послуг, новий хаб збирає в одному місці всі рекомендовані дії для оптимізації витрат у службах AWS Cloud Financial Management (CFM), включно з AWS Cost Explorer та AWS Compute Optimizer.
До цих рекомендацій він додає ціноутворення та знижки для кожного клієнта, а також усуває дублікати результатів і заощаджень, щоб надати зведене уявлення про можливості оптимізації витрат підприємства.
Імовірно, ця функція допоможе FinOps або командам управління інфраструктурою зрозуміти можливості оптимізації витрат.
Новий хаб можна увімкнути з консолі керування рахунками та витратами AWS. Рекомендації оновлюються кожні 24 години.
Крім того, Hub показує приблизну щомісячну економію разом із будь-якими рекомендаціями. Підприємства можуть фільтрувати рекомендації за обліковим записом AWS та регіоном AWS серед інших категорій.
Рекомендації також можна знайти за допомогою запиту через інтерфейс командного рядка AWS (AWS CLI) та AWS SDK.
Новий Центр оптимізації витрат став загальнодоступним без додаткових витрат для всіх корпоративних клієнтів у всьому світі.
AWS випустила новий API, який дає змогу підприємствам програмно перевіряти використання рівня безкоштовного доступу до AWS.
Підприємства можуть використовувати API безпосередньо з інтерфейсом командного рядка AWS (AWS CLI) або інтегрувати його у програму за допомогою AWS SDK, повідомила компанія.
До того ж постачальник хмарних послуг оголосив про загальну доступність експорту даних, який також є функцією, вбудованою у консоль Billing and Cost Management Console.
Згідно з даними AWS, ця функція дає змогу підприємствам експортувати дані про виставлення рахунків і керувати витратами за допомогою вибору стовпців SQL і фільтрів рядків для вибору даних, які вони хочуть отримати.
«Експортується на регулярній основі в сегмент Amazon S3 для використання з рішеннями бізнес-аналітики або аналізу даних», – написала компанія в повідомленні у блозі.
Раніше ProIT публікував інструкцію з пересилання запитів на розпізнавання імен AWS до локальної DNS.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!