Компанія Snap запустила свою останню ітерацію технології генеративного ШІ, яка дозволить користувачам бачити більш реалістичні спецефекти під час використання камери телефона для зйомки, повідомляє Reuters.
Snap був піонером у галузі доповненої реальності (AR), яка накладає комп’ютеризовані ефекти на фотографії та відео реального світу. Компанія робить ставку на те, що створення більш просунутих і химерних спеціальних ефектів, які називаються лінзами, залучить нових користувачів і рекламодавців до Snapchat.
Розробники AR тепер можуть створювати лінзи на основі ШІ, а користувачі Snapchat зможуть використовувати їх у своєму контенті, повідомили у компанії.
Також Snap анонсувала оновлену версію своєї програми для розробників під назвою Lens Studio, яку художники та розробники можуть використовувати для створення функцій AR для Snapchat або інших вебсайтів і програм.
Боббі Мерфі, головний технічний директор Snap, сказав, що вдосконалена Lens Studio скоротить час, необхідний для створення ефектів AR, із тижнів до годин і виконуватиме більш складну роботу.
«Що цікаво для нас, так це те, що ці інструменти одночасно розширюють творчий простір, у якому люди можуть працювати, і прості у використанні, тому новачки мають змогу створити щось унікальне дуже швидко», – зазначив Мерфі.
Lens Studio тепер містить новий набір генеративних інструментів ШІ, таких як помічник ШІ, який відповідає на запитання, якщо розробнику потрібна допомога.
Інший інструмент дозволить художникам вводити підказку й автоматично генерувати тривимірне зображення, яке вони зможуть використовувати для своїх AR-лінз, усуваючи необхідність розробки 3D-моделі з нуля.
Попередні версії технології доповненої реальності були здатні лише до простих ефектів, як-от одягання капелюха на голову людини у відео. Вдосконалення Snap тепер дадуть змогу розробникам доповненої реальності створювати більш реалістичні лінзи. Наприклад, щоб капелюх плавно рухався разом із головою людини та відповідав освітленню у відео.
У Snap також є плани створити доповнену реальність для всього тіла, а не лише для обличчя. Зокрема, створити новий одяг, повідомили у компанії.
Читайте також на ProIT, як AR та VR технології змінюють правила гри для бізнесу.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!