Компанія Google оголосила, що запускає оновлену програму Arts & Culture (де зібрано понад 2000 зображень високої чіткості художніх робіт, які зберігаються у провідних музеях та архівах) для Android, а незабаром вона стане доступною для iOS.
Перероблений застосунок містить нову функцію поетичних листівок, створених штучним інтелектом, нову вкладку «Грати», а також стрічку «Натхнення», схожу на TikTok. Про це повідомляє TechCrunch+.
Зокрема, тепер програма містить функцію «Поетичні листівки» (Poem Postcards), яка дає змогу користувачам надсилати друзям листівки, створені ШІ. За допомогою цієї нової функції користувачі можуть вибрати твір мистецтва, а потім обрати з-поміж сонета, хайку, лімерика тощо, щоб створити вірш, натхненний твором мистецтва і згенерований ШІ за допомогою моделі Google PaLM 2.
Потім ви можете поділитися цим віршем із друзями як цифровою листівкою. Функція вже доступна у деяких країнах.
Щоб отримати доступ до цієї функції, знайдіть твір мистецтва, який вам подобається, у Google Arts & Culture й натисніть кнопку «Поетичні листівки», щоб почати створювати та ділитися віршами.
Крім того, тепер застосунок містить нову вкладку «Грати», де користувачі можуть грати з такими інструментами камери, як Art Selfie й Art Filter, і такими іграми, як Blob Opera й нещодавно запущена Viola the Bird.
Нова функція Google Poem Listcards також доступна на вкладці Play.
До того ж користувачі можуть гортати стрічку Inspire, схожу на TikTok, яка охоплює постійно мінливий і персоналізований потік культурних моментів. У Google стверджують, що користувачів можуть надихнути артефакти, культурні історії, події та багато іншого на культурні теми.
«Наприклад, почніть свою подорож із «Дівчини з перловою сережкою» Вермеєра, і маховик відкриє міжкультурні зв’язки, представляючи інші зображення ювелірних виробів у різних регіонах і за часом. Ми постійно шукаємо нові способи підключення культурного контенту, тому ця функція з часом розвиватиметься», – зазначено у блозі компанії.
Оновлений застосунок полегшує вивчення таких культурних тем, як мистецтво, їжа, мода, ремесла та наука. Користувачі можуть обирати між переглядом артефактів, культурних історій, партнерських колекцій тощо, а потім уточнювати своє дослідження за місцем, темою і творцем.
У Google зауважили, що нові зміни розроблені, щоб зробити програму більш доступною й інтуїтивно зрозумілою для вивчення, а також надати користувачам нові способи відкривати культуру і взаємодіяти з нею.