Коли Honor Magic V2 вперше з’явився 7 місяців тому, всі були вражені його товщиною менше 1 см у складеному вигляді. Відтоді компанія продовжила роботу й об’єднала зусилля з Porsche Design. Першим результатом цього стала спеціальна версія складаного телефона Magic V2 RSR (RSR означає RennSport Rennwagen, що перекладається як «спортивний гоночний автомобіль»). Engadget публікує огляд смартфона.
Шанувальники Porsche можуть розпізнати тут кілька атрибутів, які віддають данину поваги автомобільному бренду, включно з культовим агатовим сірим кольором разом із лінією, яка проходить посередині кузова, що нібито нагадує капот Porsche 911. Острівець задньої камери також був оновлений за допомогою темної титанової рамки, що доповнює її більш сміливий трапецієподібний редизайн.
Magic V2 RSR зберіг ті самі розміри: 9,9 мм у складеному стані та 4,7 мм у розкритому стані. Це гарантує, що він залишається найтоншим у світі складаним телефоном.
Додаткове оздоблення додає 3 грами ваги у порівнянні з базовою моделлю, досягаючи 234 грамів (приблизно 8,25 унції). Це все ще перевершує такі моделі, як OnePlus Open, Galaxy Z Fold 5 від Samsung і Pixel Fold від Google, головним чином завдяки суміші титанового сплаву та запатентованої сталі від Honor у конструкції петлі, яка витримає щонайменше 400 тисяч складань.
Як бонус, ємність батареї лінійки Magic V2 5000 мАг є більшою, ніж у конкурентів завдяки більш енергоємним кремнієво-вуглецевим елементам. Компромісом тут є відсутність бездротової зарядки, але ви отримуєте дротову швидку зарядку потужністю 66 Вт, яка займає близько 50 хвилин.
Magic V2 RSR все ще працює на базі процесора Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, але з опцією пам’яті обмежено лише 1 ТБ разом із 16 ГБ оперативної пам’яті.
Решта технічних характеристик ідентична для обох варіантів Magic V2. Для дисплеїв ви отримуєте 7,92-дюймовий OLED-екран 2344 x 2156, що складається (із ледь помітною складкою), і 6,43-дюймовий зовнішній OLED-дисплей 2376 x 1060 із яскравістю до 1600 ніт і 2500 ніт відповідно.
Для звуку цей телефон на Androidi оснащено стереодинаміками IMAX Enhanced, тоді як телефонні дзвінки використовують систему із трьома мікрофонами пристрою для кращого прийому голосу. Як і у випадку з більшістю складаних пристроїв, зчитувач відбитків пальців інтегровано у бокову кнопку живлення.
Задня «Система камери Falcon» складається з 50-мегапіксельного основного датчика, 50-мегапіксельної надширокої камери та 20-мегапіксельної телефотокамери (2,5-кратне збільшення), тоді як 16-мегапіксельна камера для селфі з перфорацією розташована на задній панелі верхньої частини обох екранів. І задня, і передня камери підтримують роздільну здатність до 4K для запису відео.
Magic V2 RSR містить деякі додаткові переваги, а саме активний стилус, власний футляр для транспортування та запасний зарядний пристрій на 66 Вт. Спеціальний захисний чохол обгорнутий прошитою темно-сірою веганською шкірою, хоча, порівняно зі звичайною версією, у ньому відсутня підставка.
Як і базова модель, Magic V2 RSR також буде представлений на світових ринках, хоча ціни залишаються в таємниці до MWC цього місяця.
Для довідки:
Magic V2 RSR продається за $2220 у Китаї, але очікуйте величезного зростання цін для міжнародних продажів.
Звичайний Magic V2, доступний лише у версії 512 ГБ для міжнародних ринків, коштує $2140 у Великій Британії та $2150 у Європі, але версії для Китаю та Гонконгу коштують приблизно $1400. Тож не дивно, що деякі кмітливі споживачі воліють імпортувати смартфони з-за кордону, незважаючи на відсутність місцевого гарантійного обслуговування.
Раніше ProIT публікував огляд OnePlus 12: флагманські характеристики за преміальною ціною.
Крім того, ProIT писав, що в iPhone 16 може з’явитися нова кнопка для фокусу та зуму при зйомці відео.
Також ми повідомляли, що iPhone 15 Pro «популярніший» за своїх попередників.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!