10 серпня у Києві відбудеться iForum – найбільша в Україні IT-конференція. Раз на рік вона об’єднує інвесторів, керівників корпорацій, розробників, маркетологів, економістів, зірок ІТ-світу, креаторів для пошуку шляхів розвитку й ідей.
Це буде вже тринадцята конференція, і цьогоріч її формат адаптують до реалій воєнного часу.
У межах iForum відбудеться експозиція «Місто Майбутнього», яка буде присвячена розробкам у сфері MilTech українських технологічних проєктів військового призначення. Також діятиме виставкова експозона сучасного середовища високих технологій із лідерами ринку.
Цього року на заході діятимуть 8 тематичних напрямів, які розташуються на чотирьох сценах:
- Україна майбутнього. Простір для обговорення ключових аспектів розвитку України з фокусом на сучасні технології. У межах цього напряму експерти обговорять вплив технологій на відбудову країни загалом і різні галузі зокрема, на внутрішній розвиток та українську експансію за кордон. Керівники напряму – Дмитро Лаппо, Арсеній Фінберг.
- Реклама і просування. Один із найстабільніших напрямів iForum-2023, де розглянуть численні виклики, з якими зіткнулися власники бізнесів і маркетологи за останній рік, а також питання й теми, які слід враховувати компаніям. Керівник напряму – Євген Шевченко.
- Military Tech – новий пріоритетний для всієї країни напрям. Продиктований воєнним часом потужний розвиток українських техпроєктів військового призначення дає шанс Україні стати № 1 у світовій галузі MilTech. У дискусіях візьмуть участь розробники та стартапери, а також Мінцифри й Міністерство з питань стратегічної промисловості, представники «Армії Дронів» і Brave1, Український фонд стартапів та інші. Керівник напряму – Олександр Кардаков, голова наглядової ради Octava Defence.
- E-commerce – двигун online-бізнесу, який безпосередньо впливає на багато галузей економіки: логістику, експорт, нерухомість, digital-рекламу й інші. Ключові гравці ринку обговорять найважливіші питання та розвиток E-commerce. Керівник напряму – Олександр Колб, CEO компанії Promodo.
- Штучний інтелект. На iForum-2023 напрям ШІ буде присвячено темам впливу штучного інтелекту на суспільство, етичним питанням та історіям українських ШІ-проєктів. Серед спікерів – лідери у галузі штучного інтелекту, експерти з етики й представники мистецтва, які обговорять поточний стан галузі, етичні аспекти розвитку ШІ, включно з питаннями приватності, упереджень і впливу на ринок праці. Керівники напряму – Сергій Петренко (Unity Nest) та Денис Довгополий (Unicorn Nest).
- Стартапи. Напрям присвячений темам розвитку стартап-екосистеми в Україні, залученню венчурних інвестицій, стратегіям зростання й історіям успіху українських компаній. Серед спікерів будуть представлені інвестиційні фонди, експерти ринку, представники держави. Керівники напряму – Сергій Петренко та Денис Довгополий.
- Блокчейн. У напрямі – що таке криптовалюти, децентралізовані фінанси, їхня економічна та філософська суть, детальний розбір законодавчих ініціатив, оподаткування та свіжий погляд у майбутнє. Найактуальніша інформація в аспектах NFT, Stablecoins, scalability. Буде приділено увагу регуляції криптовалют в Україні та світі, а також визначенню приватної власності у цифровому світі. Керівник напряму – Вадим Груша, директор і співзасновник Trustee Wallet.
- Digital Fun. Відеоігри та дорослий контент, косплей і теронліфанс, загальні тренди й конкретні кейси – усе це на напрямі, присвяченому індустрії розваг, Digital Fun. Керівники напряму – Дмитро Базилевич, Олександр Пушкар.
Конференція пройде з дотриманням безпекових заходів – прямо під павільйоном МВЦ знаходиться укриття, куди учасники зможуть спуститися у разі оголошення повітряної тривоги.
Кількість учасників обмежена до 5 тисяч, тоді як у попередні роки iForum збирав на цій локації понад 10 тисяч учасників.
Захід відбудеться у МВЦ в Києві за адресою: Броварський проспект, 15. Початок – 10 серпня о 09:00.
З докладною програмою і повним списком спікерів заходу можна ознайомитися тут.
iForum – найбільша офлайн-конференція України та Східної Європи. Форум є суспільним явищем, створеним учасниками ринку високих технологій. Він присвячений розвитку нових можливостей, пошуку ідей та їхнього втілення, а також аналізу світових новітніх трендів.
Конференція існує з 2009 року і проходить у форматі одночасних доповідей нон-стоп. Найбільша кількість учасників за останні роки сягала понад 13 тисяч.