Більшість розробників відчуває задоволення від роботи з Go. Згідно з останнім опитуванням розробників Go, їм складно підтримувати узгоджені стандарти кодування в усіх командах. Про це повідомляє InfoWorld.
Хоча настрої розробників щодо мови Go залишаються дуже позитивними, згідно з результатами опитування розробників Go за другу половину 2024 року, команди стикаються із проблемою, коли йдеться про підтримку узгоджених стандартів кодування у кодових базах Go. Розробники також швидко запровадили ШІ-асистентів.
Опитування показало, що 93% респондентів відчували задоволення від роботи з Go протягом попереднього року. Однак підтримувати узгоджені стандарти кодування було складно через те, що члени команди мали різний рівень досвіду роботи з Go та походили з різного досвіду програмування. Це призвело до неузгодженості стилів кодування і прийняття неідіоматичних шаблонів.
Опубліковане 20 грудня 2024 року опитування загалом охопило 4156 відповідей. Учасники були набрані із блогу Go й за допомогою рандомізованих підказок у плагіні Go для Visual Studio Code та GoLand IDE. За даними звіту, це дало змогу набрати більш репрезентативну вибірку розробників Go.
Інші результати опитування:
- 70% респондентів використовували ШI-помічників під час розробки з Go. Найпоширенішим використанням було завершення коду на основі LLM, генерація коду Go з описів природною мовою, написання тестів і мозковий штурм.
- Простота розгортання і прості у використанні API та SDK є улюбленими перевагами використання Go у трьох найкращих хмарних провайдерах із першокласною підтримкою Go, яка має вирішальне значення для відповідності очікуванням розробників.
- Більшість опитаних розробляють із Go на Linux (61%) і macOS (59%). Це відповідає попереднім рокам.
- Відповідаючи на запитання, як довго вони користувалися Go, 8% респондентів відповіли, що користувалися мовою програмування понад 8 років, 23% — від 5 до 7 років, а 30% — від 2 до 4 років.
Раніше ProIT повідомляв, наскільки мова програмування Go піднялася в індексі популярності Tiobe.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!