Компанія Google оновлює дві свої навігаційні програми Google Maps і Waze, додавши низку нових функцій. Зокрема деякі зміни, які роблять системи схожими між собою.
Одним із великих оновлень є інтеграція найбільших функцій Waze безпосередньо у Maps. Так, Maps отримують покращені звіти про інциденти, подібні до Waze, більше піктограм для обміну оновленнями, як-от закриті дороги, дорожні роботи, камери контролю швидкості або присутність поліції.
Може здатися, що Waze та Google Maps перебувають на шляху обʼєднання, але ці дві програми продовжують залишатися окремими системами.
Керівник продукту Google Maps сказав у коментарі журналістам The Verge, що користувачам Waze подобається цей застосунок.
«Користувачі віддають перевагу деяким речам, які робить Waze, а не Google Maps», — йдеться у повідомленні.
Також сервіс Google Maps додає нові вказівки щодо призначення. Ця функція визначить точну будівлю, до якої ви прямуєте, виділивши її червоним кольором, а зелений індикатор вкаже на головний вхід у будівлю.
Крім того, Google почне показувати найближчі парковки.
Покращене звітування про інциденти вже доступне для Карт Google на Android, iOS, для автомобілів із вбудованим Google, а також Android Auto та Apple Carplay. Вказівки щодо пункту призначення з’являться найближчими тижнями.
Waze також отримала деякі оновлення. Тепер користувачі програми можуть повідомляти про нові типи камер дорожнього руху, як-от ті, що спрацьовують, якщо ви їдете по смугах руху автобуса, або ті, які перевіряють, чи пристебнуті ви паском безпеки, а також перевіряють, чи часом не пишете текстові повідомлення під час керування автомобілем.
Зʼявилася й функція надання інформації про події. Тож тепер вам можуть повідомляти про перекриття доріг у зв’язку з місцевими подіями (марафон, концерт тощо).
Цю функцію запустили з початком Олімпійських ігор 2024 року. Доступною вона буде і для майбутніх подій.
Раніше ми повідомляли, що Google видалить усі дані про місцезнаходження користувачів через рік після того, як зобов’язалася зменшити кількість персональних даних користувачів, які вона зберігає, в межах роботи над посиленням конфіденційності.
Усі дані, необхідні для роботи функції «Історія місцезнаходжень», зберігатимуться локально на власних телефонах чи планшетах користувачів, а не на серверах компанії.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!