Глобальна служба балансування навантаження сервера IBM NS1 Connect об’єднує технологію DNS компанії з даними користувачів у реальному часі, щоб пришвидшити підключення та покращити відновлення після відмови в розподілених підприємствах, повідомляє NetworkWorld.
Сервіс IBM NS1 Connect Global Server Load Balancing (GSLB) об’єднує технологію NS1 DNS компанії з даними користувача в режимі реального часу в пакеті, який обіцяє пришвидшити підключення разом із покращеним відновленням після відмови та стійкістю. Про це оголосив Девід Коффі, віцепрезидент із продуктів, управління та мережевого програмного забезпечення для IBM.
IBM придбала DNS-спеціаліста NS1 у 2023 році й отримала технологію керування трафіком, яка розумно розподіляє трафік DNS у мережі. Служби DNS NS1 можуть ухвалювати динамічні рішення про те, куди надсилати інтернет-запит на основі доступності, продуктивності, часу доби та багатьох інших розрахунків. Це також дозволяє клієнтам налаштовувати резервні DNS-сервери для резервного копіювання або відновлення після збою, щоб зміцнити стійкість.
Дані користувачів у режимі реального часу є ключовими, оскільки вони включають такі деталі, як продуктивність мережі, місцезнаходження користувачів і взаємодія, зібрані безпосередньо від користувачів сайту або програми.
Клієнти можуть використовувати NS1 Connect GSLB для балансування навантаження на сервер і застосунки на основі затримки пристроїв кінцевого користувача та іншої інформації в реальному часі, яку система збирає.
Мета полягає в тому, щоб підвищити якість досвіду, дозволяючи клієнтам налаштовувати кілька шляхів маршрутизації, усуваючи єдину точку відмови, сказав Коффі. Це відрізняється від традиційних вбудованих рішень GSLB, брандмауерів вебзастосунків, еластичних і балансувальників навантаження застосунків, які направляють весь трафік через одну точку прийому, при цьому збільшуючи ризик і знижуючи стійкість застосунків.
«Однією з ключових речей є те, що клієнти можуть налаштувати глобальну політику управління трафіком, яка може бути потужним, автоматизованим [із підтримкою Terraform та Ansible], налаштовуваним інструментом для управління трафіком розподілених ресурсів», – розповів Коффі.
Клієнти можуть визначати та контролювати все: від того, як вони хочуть збільшити трафік, до доступності та стійкості, додав посадовець.
«Якщо сервер відключається або послуга в багатохмарній ситуації з якоїсь причини недоступна, інша система може швидко взяти на себе це», – сказав Коффі.
За словами аналітиків, IBM NS1 Connect GSLB є інтригуючим пакетом для корпоративних клієнтів завдяки використаній у ньому технології.
«Це пов’язує глобальне балансування навантаження сервера з телеметрією кінцевого користувача. Таким чином, він направлятиме користувачів до екземпляра програми на основі фактичної продуктивності та доступності з точки зору користувача, а не просто балансування навантаження на основі місцезнаходження користувача. Це оптимізує взаємодію з користувачем», – зазначив Шамус Макгіллікадді, директор із досліджень Enterprise Management Associates.
Більшість рішень GSLB на основі DNS покладаються в основному на геолокацію та використання сервера/застосунку. Вони не маршрутизують на основі телеметрії користувача в режимі реального часу (дані RUM). IBM/NS1 стверджує, що дані RUM у реальному часі роблять їхній підхід GSLB набагато більш чуйним до реальних умов мережі.
Іншою перевагою, за словами Коффі з IBM, є те, що NS1 Connect GSLB використовує DNS, щоб зробити балансування навантаження та інші програми простішими у використанні та менш дорогими.
«NS1 пропонує це як частину своєї керованої служби DNS. Він з’єднує всі частини разом і абстрагує складність, щоб клієнтам не доводилося з цим мати справу», – сказав Макгіллікадді.
Інші постачальники, такі як CloudFloorDNS, NGINX і StackPath, також пропонують пакети балансування навантаження на основі DNS.
GSLB NS1 Connect на основі SaaS вже доступний.
Раніше ProIT повідомляв, як покращити безпеку DNS.
Інструкцію з пересилання запитів на розпізнавання імен AWS до локальної DNS ви також можете прочитати на нашому сайті.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!