Не вперше цього року (фактично вже вдев’яте) гравці симулятора війни War Thunder публікують військові документи на офіційному форумі гри Gaijin Entertainment, повідомляє Euro Gamer.
Цього разу навчальні посібники для танка Norinco VT-4 були опубліковані в Інтернеті 11 грудня, а через день – посібник для бойової машини піхоти M2A2 Bradley.
Хоча обидва документи не є секретними, документація Bradley, зокрема, перебуває «під контролем експорту». Обидва документи були швидко видалені модераторами форуму.
Засновник Gaijin Антон Юдінцев зазначив, що інструкція з M2A2 Bradley була опублікована в іншому місці, перш ніж потрапила у War Thunder:
«Ми зробили свою частину роботи, щоб допомогти обмежити витік, але ми нічого не можемо зробити з тим, що відбувається на інших платформах».
Спочатку військові документи були опубліковані, щоб висвітлити помилки в характеристиках транспортних засобів у грі, але тепер здається, що публікація конфіденційної інформації на форумі стає трендом.
Cyberdaily раніше повідомляв, що інструкція для екіпажу китайського танка VT-4, схоже, стосується тайської версії танка й висвітлює інформацію щодо його автоматичного заряджання і швидкості роботи.
На початку цього року також були витоки щодо характеристик ударних вертольотів AH-64 Apache та Eurofighter Typhoon DA7.
War Thunder був вперше випущений у 2012 році як відкрита бета-версія, де він залишався протягом 4 років до офіційного випуску у 2016 році. Це безкоштовний військовий симулятор, який пропонує як наземні, так і повітряні бої. Для покращення базових пропозицій можна придбати більш досконалу зброю і транспортні засоби.
Вважається, що у нього 30 мільйонів підписників і, як правило, 75 тисяч із них грають одночасно.
War Thunder – гра, розроблена російською компанією Gaijin Entertainment, яка зараз базується в Угорщині. Штаб-квартира і більшість співробітників перебувають у Будапешті, додаткові офіси розташовані у Ларнаці, Карлсруе, Ризі, Єревані та Дубаї.
Читайте також на ProIT: Call of Duty: Black Ops Gulf War: інсайдерські подробиці про гру, яка вийде наступного року.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!