У компанії Ubisoft пояснили причину появи повноекранного спливного вікна, яке почало з’являтися під час гри Assassin’s Creed Odyssey, повідомляє The Verge.
Користувачі Reddit кажуть, що помітили це вікно із рекламою у версіях гри для Xbox і PlayStation. Воно з’являється тоді, коли ви переходите на екран карти, прямо посеред ігрового процесу.
«Це огидно відчувати під час гри», – зауважив один із користувачів Reddit, підсумовуючи загальне враження гравців від таких спливних вікон.
Спочатку було незрозуміло, чому гра раптово почала показувати спливну рекламу Чорної п’ятниці для останніх версій Assassin’s Creed від Ubisoft. Пізніше ж видавець пояснив, що пішло не так, у публікації на X.
В Ubisoft кажуть, що намагалися розмістити рекламу Assassin’s Creed Mirage у головному меню інших ігор Assassin’s Creed. Однак «технічна помилка» призвела до того, що акція з’явилася в ігрових меню.
«Нам стало відомо, що вчора деякі гравці зіткнулися з появою спливної реклами під час гри в певні ігри Assassin’s Creed. Це стало результатом технічної помилки, яку ми усунули, як тільки дізналися про проблему», – сказав речник Ubisoft Фаб’єн Даррігес у заяві для The Verge.
Нещодавно ми бачили, як Microsoft використовує повноекранні спливні оголошення Xbox для реклами власних ігор, і вони дратують власників Xbox. Реклама Microsoft з’являється лише під час завантаження Xbox, і, здається, не всі її бачать.
Спливні вікна Microsoft і Ubisoft все ще дуже відрізняються від реклами, яку ми звикли бачити на ігрових консолях. Ми бачили такі ігри, як Saints Row 2 із рекламою на рекламних щитах, або багато внутрішньоігрової реклами в назвах EA Games у середині та наприкінці 2000-х років.
Повноекранне спливне оголошення всередині гри, звичайно, не є поширеним явищем. Уявіть собі світ, наповнений іграми, за які ви заплатили $70, а потім посеред гри... з’являється реклама. Лишається сподіватися, що «технічна помилка» Ubisoft не стане реальністю для ігрової індустрії.
Раніше ми повідомляли, що Google Play Games для ПК отримує підтримку 4K і деяких ігрових контролерів для консолей.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!