React 19, остання версія бібліотеки JavaScript Meta для відтворення інтерфейсів користувача, тепер доступна в бета-версії.
React 19 підтримує використання асинхронних функцій у переходах для автоматичної обробки незавершених станів, помилок, форм та оптимістичних оновлень. Про це повідомляє InfoWorld.
Оновлення представляє такі опції, як асинхронні функції в переходах і можливість доступу до ref як опори для функціональних компонентів.
Бета-версія React 19 була представлена 25 квітня.
Функції, які використовують асинхронні переходи, називаються діями (Actions). Спираючись на Actions, React 19 представляє useOptimistic для керування оптимістичними оновленнями та новий хук React.useActionState для обробки типових випадків для Actions. Дії також інтегровані з новими функціями для react-dom у React 19.
React 19 містить усі функції React Server Components із каналу Canary. Тобто бібліотеки, які постачаються із серверними компонентами, тепер можуть використовувати React 19 як однорангову залежність з умовою експорту react-сервера для використання у фреймворках, які підтримують архітектуру React із повним стеком.
Інші покращення в React 19:
- Представлено новий API для читання ресурсів у візуалізації під назвою use.
- Покращено звітування про помилки гідратації в react-dom.
- Кращу підтримку пропонують асинхронні скрипти. Їх можна відобразити будь-де в дереві компонентів.
- API пропонуються для завантаження та попереднього завантаження ресурсів вебпереглядача для створення досвіду, який не утримується неефективним завантаженням ресурсів.
- Гідратацію покращено для врахування сторонніх скриптів і розширень браузера.
- Удосконалено обробку помилок, щоб усунути дублювання та надати параметри для обробки спійманих і нерозпізнаних помилок.
- Додано підтримку для відтворення тегів метаданих документів у компонентах нативно.
- <Context> можна відобразити як постачальника замість <Context.Provider>.
- Функції очищення можна повернути зі зворотних викликів ref.
- До параметру useDeferredValue додано параметр initialValue.
Читайте також на ProIT про вибір правильної мови програмування: тенденції й тренди.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!