Цього тижня Rocket Software розширила свою платформу DevOps для платформ iSeries від IBM, щоб спростити тестування програм, а конфіденційні дані не потрапляли випадково до розробників програм. Про це повідомляє DevOps.
Оновлення дає змогу командам DevOps застосовувати політики, які не дозволяють розробникам переглядати конфіденційні дані, такі як номери кредитних карток або номери соціального страхування.
Можливість «маскування» дає змогу командам DevOps продовжувати надавати доступ до даних, необхідних для тестування програм, без ризику накладення потенційних штрафів, які можуть бути стягнені, якщо вони не пройдуть аудит щодо безпеки особистих даних.
Проблема, з якою стикаються організації із програмами iSeries, полягає в тому, щоб залучити розробників та інженерів програмного забезпечення до роботи на застарілій платформі. Єдиний спосіб спонукати їх працювати на застарілій платформі – це переконатися, що вони мають доступ до сучасних інструментів DevOps, до яких можна легко отримати його через централізований портал.
Поки незрозуміло, скільки нових програм створюється для платформи iSeries, але все ще існує значна кількість застарілих програм, які працюють у виробничих середовищах.
Зі свого боку IBM, схоже, налаштована підтримувати платформу iSeries до 2032 року та пізніше, оскільки тепер IBM використовує ту саму серверну архітектуру, розроблену для платформ Unix P-Series для створення серверів iSeries наступного покоління. Цей підхід гарантує, що продуктивність застосунків iSeries буде покращуватися, оскільки IBM здійснює додаткові інвестиції у процесори RISC, які зараз використовуються на обох платформах.
Ті, хто має платформи iSeries, як правило, прагнуть прийняти узгоджений набір робочих процесів DevOps, які можна застосувати до кількох платформ, що продовжують працювати у локальних ІТ-середовищах, адже здебільшого міграція програм iSeries на іншу платформу потребує значної кількості часу та зусиль.
Зрештою, кожна організація має визначити, який рівень впровадження DevOps найкраще відповідає її потребам, залежно від того, наскільки вони залежать від конкретної платформи.
Читайте також на ProIT про впровадження автоматизації DevOps у застарілі системи.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!