Хоча Linux пропонує широкий вибір безкоштовних поштових клієнтів із відкритим кодом, існують також потужні комерційні варіанти, які варто розглянути.
Давайте порівняємо чотири найпопулярніші пропрієтарні поштові клієнти для Linux:
1. BlueMail
BlueMail має сучасний інтерфейс та багато інструментів для організації пошти, таких як динамічне сортування і групування за відправником.
Ви можете налаштувати інтерфейс за допомогою 18 різних кольорів та навіть розфарбувати облікові записи для легкого розпізнавання.
Інтерфейс простий у використанні, з боковою панеллю, єдиною папкою «Вхідні» та панеллю попереднього перегляду.
BlueMail пропонує додаткові функції, як сортування пошти, генеративний штучний інтелект для електронної пошти (GemAI), групування повідомлень, миттєву синхронізацію та об'єднані папки.
Для користувачів смартфонів доступні мобільні версії для Android та iOS.
BlueMail має безкоштовну версію, але в платних планах Plus або Business Pro можна отримати додаткові функції, такі як теми, резервні копії та розширені можливості штучного інтелекту.
BlueMail доступний для Linux як пакет Snap.
2. Proton Mail
Proton Mail фокусується на наскрізному шифруванні. Враховуючи ризики крадіжки даних, шифрування є важливою функцією для поштового клієнта.
Proton пропонує не лише електронну пошту, але й сховище, календар, VPN, менеджер паролів та гаманець. На відміну від Gmail, Proton Mail не містить реклами.
Програма Proton Mail має добре розроблений інтерфейс і дозволяє отримати доступ до інших сервісів Proton, таких як Календар.
Proton Mail також дозволяє створювати псевдоніми hide-my-email для захисту від фішингу. Ці випадкові адреси електронної пошти можна використовувати для підписок та реєстрацій, захищаючи вашу основну адресу.
Proton Mail має безкоштовний тарифний план, який дає до 1 Гб пам’яті та один безкоштовний обліковий запис електронної пошти з обмеженням 150 повідомлень на день.
Ви можете придбати план Mail Plus або Proton Unlimited, щоб отримати додаткові функції.
3. Newton
Newton позиціонує себе як поштовий клієнт із «космічними» функціями для сучасного бізнесу.
Якщо ви шукаєте найкращий за зовнішнім виглядом поштовий клієнт для Linux, то шукати далі не варто. Ви ніколи не відчуєте перевантаження, оскільки інтерфейс дуже зручний.
Ви не знайдете традиційної бічної панелі в Newton, оскільки вона автоматично ховається. Натисніть Shift+S, щоб її відобразити. Після використання вона знову зникне, залишаючи мінімалістичний, але ефективний інтерфейс.
Також Newton пропонує такі функції, як підтвердження прочитання, сповіщення про відкриття повідомлень, автоматичне планування дій, відкладену відправку та багато інших корисних опцій.
Єдиним недоліком Newton є відсутність безкоштовного плану та підтримка лише протоколів IMAP та Exchange. Вартість підписки становить $49 на рік.
4. Hiri
Hiri виділяється тим, що працює лише з Exchange та Office 365. Однак, якщо ви використовуєте ці сервіси Microsoft, вам сподобається Hiri.
Інтерфейс Hiri сучасний і пропонує такі функції, як синхронізація електронної пошти, використовуючи MS Exchange Web Services API, розумні папки для автоматичної організації, управління папками «Вхідні» та «Відправлені», підтримку єдиного входу, розширений календар та нагадування.
Hiri має обмежені можливості, але якщо вам потрібен повноцінний клієнт для Exchange замість вебверсії, то Hiri — хороший вибір.
Він доступний як пробна версія, а потім за платну підписку ($39 на рік або $119 на все життя).
Для Linux Hiri доступний як вихідний пакет або як пакет Snap.
Варто зазначити, що вебсайт Hiri працює повільно і має деякі проблеми, що викликає сумніви щодо активної розробки програми.
Читайте також на ProIT, як економити час: три інструменти електронної пошти на основі ШІ.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!