ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Edgecore представляє високопродуктивний комутатор spine на 400G для дата-центрів

author avatar ProIT NEWS

Edgecore Networks презентує своє нове мережеве обладнання для дата-центрів — комутатор spine DCS511, оптимізований для роботи на швидкості 400G. Про це повідомляє Network World.

DCS511 побудований на базі чипсета Broadcom Tomahawk 4 й забезпечує загальну пропускну здатність комутації у 12,8 Тбіт/с.

Комутатор має 32 порти, здатні працювати на швидкості 400G. Це дозволяє використовувати високощільні підключення 100/400 GbE між spine-to-spine або spine-to-leaf.

Нова модель спрямована на задоволення зростаючих потреб сучасної обчислювальної інфраструктури, особливо у сферах хмарних обчислень і штучного інтелекту.

«Комутатор DCS511 використовує кремній Broadcom TH4 та пропонує збалансовані можливості для сценаріїв використання в архітектурах гіпермасштабних і корпоративних дата-центрів», — зауважив Гаурав Шарма, головний менеджер продуктів Edgecore.

Шарма додав, що архітектура гіпермасштабування зазвичай базується на функціях третього рівня і протоколі BGP. Завдяки масштабованому дизайну кінцеві точки підключаються до серверного NIC, як правило, через протоколи VLAN або VXLAN.

Він зазначив, що DCS511 можна використовувати як комутатор leaf із масштабованими можливостями третього рівня. Комутатор Edgecore AIS800G (64*800G) можна розмістити на верхньому рівні, у супер spine, який підключається до комутаційної структури DCS511 у Clos-архітектурі.

Передові мережеві можливості DCS511

DCS511 включає кілька передових мережевих функцій, які виділяють його серед попередніх моделей Edgecore:

  • Підтримка VXLAN. Комутатор пропонує покращені можливості для маршрутизації та мостової комутації VXLAN порівняно із попередніми комутаторами на базі Tomahawk 3.
  • Оптимізація для AI та ML. DCS511 підтримує такі функції, як когнітивна маршрутизація, глобальне балансування навантаження та повторний розподіл шляхів.
  • Оптичні мережі. До 16 портів DCS511 підтримують 400G ZR або ZR+ когерентну оптику, кожен з енергетичним бюджетом у 24 вати. Ця функція дозволяє забезпечити високошвидкісні з’єднання на великі відстані, що є критичним для розподілених архітектур дата-центрів.

Опції з відкритим вихідним кодом для DCS511

Edgecore робить акцент на відкритих мережевих рішеннях і підтримує різні ініціативи з відкритим кодом.

DCS511 підтримує Open Network Install Environment (ONIE), спочатку розроблене в межах проєкту Open Compute Project (OCP). Це дає змогу встановлювати різні операційні системи (NOS), включно з відкритими варіантами, такими як SONiC. Така гнучкість у виборі NOS дозволяє налаштовувати мережу залежно від конкретних вимог та уподобань.

Edgecore активно бере участь у роботі спільноти SONiC, яка останніми роками розширилася для задоволення нових мережевих потреб.

SONiC додала покращення в останніх версіях для підтримки робочих навантажень AI/ML, а також мереж на основі GPU. Зокрема, DCS511 підтримує нові функції SONiC, такі як RoCEv2 для безвтратного зв’язку. RoCE (RDMA через конвергентний Ethernet) зменшує затримку мережі та підвищує пропускну здатність.

Крім того, DCS511 із SONiC підтримує динамічне балансування навантаження, що покращує потік трафіку AI.

Шарма додав, що також в SONiC з’явився покращений механізм відновлення тупикових ситуацій PFC (priority flow control), який підтримує AI-робочі навантаження, включно з великими мовними моделями.

«Ми бачимо, як розгортання SONiC набирає обертів у різних регіонах, оскільки ця спільнота є основою мереж дата-центрів. SONiC пропонує всі функції, які дозволяють забезпечити критично важливий трафік у дата-центрах для гіпермасштабних і корпоративних мереж», — сказав Шарма.

Читайте також на ProIT: попит на оптичні трансивери від Mitsubishi Electric стрімко зростає завдяки ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.