Cisco рекомендує клієнтам HyperFlex перейти на нову інтегровану систему HCI під назвою Cisco Compute Hyperconverged із Nutanix, повідомляє Networkworld.
Через кілька тижнів після того, як Cisco припинила свою платформу Hyperflex і передала цей бізнес Nutanix, постачальники випустили свій перший пакет інтегрованої гіперконвергентної інфраструктури (HCI), спрямований на спрощення гібридних і багатохмарних операцій.
Платформи HCI поєднують ресурси зберігання, обчислень, мережі та віртуалізації в одній системі. Cisco Compute Hyperconverged із Nutanix поєднує обчислювальний і мережевий механізми Cisco, керований SaaS, із хмарною платформою Nutanix, яка включає хмарну інфраструктуру Nutanix, хмарний менеджер Nutanix, уніфіковане сховище Nutanix і служби настільних ПК Nutanix.
Системою можна централізовано керувати за допомогою хмарної операційної платформи інфраструктури Cisco Intersight, і вона підтримує гіпервізори Nutanix Acropolis Hypervisor (AHV) і VMware vSphere.
«Разом Cisco та Nutanix дозволяють бачити та контролювати всю свою гіперконвергентну інфраструктуру через єдине скло, охоплюючи кластери по всьому світу. Nutanix Prism додає функції зберігання та гіпервізора, а також додаткові послуги, такі як обчислення кінцевих користувачів», – написала Cisco у відповідь на поширені запитання про нову систему.
Пакет Cisco і Nutanix HCI запропонує гнучкі варіанти розгортання з підтримкою стійкових і блейд-серверів Cisco UCS, включно з початковою підтримкою серверів серії C – вузли 1U C220 M6 All Flash і NVMe та вузол 2U S240 M6 All Flash – і в майбутньому планується підтримка Cisco UCS X-Series.
За словами Джеремі Фостера, старшого віцепрезидента та генерального менеджера Cisco compute, мета полягає у тому, щоб зменшити складність за допомогою хмарної операційної моделі, яка забезпечує простоту, видимість, контроль та узгодженість для гіперконвергентних систем у сильно розподілених середовищах.
«Це включає вдосконалення нульового і першого дня, профілі послуг, налаштовані для Nutanix, і попередньо встановлене програмне забезпечення з можливістю вибору гіпервізора для спрощення старту. Клієнти можуть максимізувати відмовостійкість, забезпечуючи працездатність і захист гіперконвергентних систем за допомогою розширеної моделі підтримки спільних рішень у поєднанні з проактивними, автоматизованими можливостями відмовостійкості та безпеки», – написав Фостер у блозі про новий пакет Cisco і Nutanix HCI.
Об’єднана платформа підтримує файлове, блокове та об’єктне зберігання, вбудований гіпервізор для запуску як віртуальних машин, так і контейнерних робочих навантажень, інтегровану мережу та безпеку, а також знімки, реплікацію й аварійне відновлення, повідомляє Nutanix.
«Крім того, це рішення має переваги портативного ліцензування Nutanix, що забезпечує безперебійне розгортання застосунків і робочого навантаження на апаратному забезпеченні та місцях, чи то локально, чи в загальнодоступній хмарі», – заявили в компанії.
Вирішення проблеми продуктивності «останньої милі» має вирішальне значення, якщо підприємства хочуть повністю реалізувати переваги віддаленої та гібридної роботи.
«Системи HCI, які консолідують ресурси віртуалізації, обчислення, зберігання та мережеві ресурси та спрощують ініціалізацію, операції та керування, можуть добре підходити для широкого діапазону периферійних робочих навантажень, від [роботизованих] програм і віртуальних робочих столів до аналітики, AI/ML, та IoT», – заявили в IDC.
Більшість постачальників HCI розширюють можливості для периферійних середовищ, і багато з них додали спеціалізовані для периферії артикули, включаючи варіанти для розгортання невеликих розмірів, інсталяцій великої місткості та/або потреб у важких умовах. За даними IDC, підприємствам необхідно ретельно оцінити свої вимоги до робочого навантаження, щоб визначити, який продукт HCI найкраще задовольнить їхні потреби.
У серпні Cisco заявила, що припинить розробку своєї лінійки продуктів HyperFlex. Останній день для замовлення будь-яких продуктів, пов’язаних із системою, – 11 вересня 2024 року, а останній день для поновлення наявної підписки – 28 лютого 2029 року.
Раніше ProIT повідомляв, що Cisco не рекомендує використовувати слабкі криптоалгоритми з OSPF.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!