Компанія Cisco представила помічника з генеративним штучним інтелектом (ШІ) для платформи спостереження Cisco AppDynamics разом з інтеграцією до платформи IT Service Intelligence (ITSI) від Splunk і Splunk Log Observer Connect (до платформи, отриманої на початку цього року від придбання Splunk). Про це повідомляє DevOps.com.
Як було оголошено на події Cisco Live! 2024, Cisco у третьому кварталі також зробить можливим розміщення Cisco AppDynamics на платформі Microsoft Azure.
Також компанія оголосила, що більше не продаватиме платформу Cisco AppDynamics для управління продуктивністю хмарних програм (APM). Цю платформу замінить Splunk Observability Cloud.
Було анонсовано й додаткові можливості для аналізу даних та алгоритмів машинного навчання в ITSI, щоб оптимізувати кількість сповіщень, які генерує платформа. Зараз загальнодоступний помічник конфігурації у Splunk ITSI забезпечує централізовану консоль, надаючи інформацію про застарілі порогові моделі, які можна оптимізувати за допомогою керованих виправлень, створених моделями ШІ.
Нарешті, Cisco увімкнула можливості єдиного входу, щоб оптимізувати спільні робочі процеси між Cisco AppDynamics і Splunk через єдину консоль. Ці можливості єдиного входу будуть розширені у портфоліо Cisco, щоб забезпечити більшу співпрацю.
Том Кейсі, старший віцепрезидент і генеральний менеджер із продуктів і технологій портфоліо продуктів Splunk, розповів учасникам конференції, що платформи поступово будуть інтегровані у єдину платформу даних (йдеться про Cisco AppDynamics – службу мережевого моніторингу Cisco ThousandEyes і платформу Splunk). Цей підхід дозволить Cisco надати найкращі у своєму класі можливості для моніторингу продуктивності та цифрового досвіду в середовищі гібридних хмарних обчислень.
Пол Нашаваті, керівник практики розробки застосунків у The Futurum Group, сказав, що ці об’єднані можливості підкреслюють прагнення Cisco забезпечити повну видимість у той час, коли управління розподіленими ІТ-середовищами стає дедалі складнішим.
Поки незрозуміло, до якої міри організації об’єднують спостереження, мережевий моніторинг і традиційне управління ІТ-послугами (ITSM). Але Cisco робить ставку на те, що ІТ-лідери віддадуть перевагу стандартизації від одного постачальника, щоб зменшити витрати на інтеграцію, які виникли б при використанні платформ від різних постачальників. Цей централізований підхід також спростить навчання кількох моделей штучного інтелекту, які використовуватимуться для подальшої автоматизації низки робочих процесів.
Менш зрозумілим є те, якою мірою придбання Splunk може сприяти консолідації ІТ-платформ, оскільки конкуренти здійснюють подібні придбання, щоб стимулювати більш орієнтований на платформу підхід до уніфікації управління ІТ.
Кожна ІТ-організація має вирішити, як найкраще структурувати себе. Розмір портфоліо застосунків, якими потрібно керувати, буде лише розширюватися, оскільки ШІ спрощує створення та розгортання програмного забезпечення. Як наслідок, ІТ-командам необхідно застосовувати найкращі практики DevSecOps на вищих рівнях масштабу, щоб забезпечити доступність застосунків у сильно розподілених обчислювальних середовищах.
Читайте також на ProIT: Cisco створила фонд ШІ на $1 мільярд і робить перші інвестиції.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!