Instagram експериментує з новою функцією, яка дозволить творцям контенту ділитися коментарями підписників під своїми дописами або Reels у сторіз. Про це повідомляє TechCrunch.
Керівник Instagram Адам Моссері сказав, що компанія хоче полегшити творцям висвітлення цікавих коментарів.
«Ідея полягає в тому, щоб допомогти творцям виділити важливі чи цікаві коментарі від колег-творців або шанувальників», — сказав він.
Творці, які беруть участь у тестуванні нової функції, можуть провести пальцем по коментарю, який вони хочуть виділити, і торкнутися значка «Додати до історії» (це знак плюса, оточений пунктирним колом). Коментар відображатиметься разом з оригінальним дописом у стрічці історій.
Моссері не уточнив подробиць щодо публічного розгортання функції чи тривалості тестування. Однак нову функцію вже помітили й українські користувачі.
Це ще один крок Instagram, щоб дозволити творцям краще взаємодіяти зі своїми шанувальниками. Раніше цього місяця соціальна мережа запровадила функцію, яка дозволяє творцям виділяти створені фанатами Reels, опубліковані за допомогою стікерів «Додайте свої». Під час запуску цієї функції компанія заявила, що творець може додати до обраних сторіс (highlight) до 10 створених фанатами Reels, які стосуються цієї теми.
Як додати коментарі в сторіс?
Спершу треба натиснути на коментар, яким користувач хоче поділитися, а потім натиснути на функцію «Додати в розповідь». Коментар відображатиметься разом із дописом, під яким він написаний. Після цього треба відредагувати сторіз й опублікувати її.
Також в Instagram відображатимуться коментарі, які підписники лишають під сторіз. Побачити коментарі зможуть усі, хто переглядає історії. Вони відображатимуться в нижній частині екрана над елементами керування функціями й подробицями перегляду.
Раніше ProIT повідомляв, що в соцмережі Instagram тепер можна залишати тимчасові коментарі (нотатки) до дописів і Reels.
Вони відображаються у вигляді маленьких бульбашок з аватаром користувача. Коментарі зникатимуть протягом 3 днів, якщо користувач не видалить їх раніше.
Читайте також на нашому сайті, що Meta має змінити у Threads.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!