ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Sauce Labs додає інструмент візуального тестування до своєї тестової платформи

author avatar ProIT NEWS

Sauce Labs додала власні можливості візуального регресійного тестування до своєї тестової платформи, щоб дати змогу командам DevOps оптимізувати робочі процеси. Про це повідомляє DevOps.com.

Маркус Меррелл, віцепрезидент із технологічної стратегії Sauce Labs, заявив, що Sauce Visual надає можливість тестувати користувацькі інтерфейси, не вимагаючи від команд DevOps придбання, підтримки й інтеграції окремого інструменту.

Мета полягає в тому, щоб дати змогу паралельно тестувати функції й інтерфейси користувача, додавши один рядок коду до робочого процесу DevOps. Оновлення візуального представлення сторінки автоматично підсвічуються, так само з’являються будь-які візуальні невідповідності.

Для порівняння: автономний інструмент візуального тестування збільшує час, необхідний для виконання набору тестів, зазначив Меррелл.

Sauce Visual використовує ті самі інструменти, що й решта платформи автоматизації тестування Sauce, і може бути інтегрований у будь-який робочий процес безперервної інтеграції/безперервної доставки (CI/CD).

На момент запуску Sauce Visual сумісний з інструментами тестування Java/JUnit, Java/TestNG, WebDriverIO, Selenium, Appium (web) і Cypress із підтримкою Playwright, Puppeteer, TestCafe, Espresso та XCUITest.

Підхід Sauce Labs також допомагає знизити загальну вартість тестування застосунків.

Загалом організації намагаються знайти баланс між перекладанням відповідальності за тестування на розробників, яким зазвичай не вистачає досвіду тестування, та необхідністю перевірити, чи програми виконуються належним чином. Багато організацій переклали більше відповідальності за тестування на розробників у надії покращити якість коду і зменшити кількість вразливостей у робочому середовищі.

Проблема полягає в тому, що ці зусилля також підвищили рівень когнітивного навантаження на розробників.

Звичайно, з часом інструменти штучного інтелекту спростять створення тестових сценаріїв, але все ще буде потреба в тестувальниках, які не брали участі в написанні коду, щоб перевірити його, зазначив Меррелл. Процес створення тестів стає більш автоматизованим.

Тестування користувальницьких інтерфейсів є особливо проблематичним для розробників, оскільки багато з них не мають достатнього досвіду в бізнес-функціях, що реалізує програма, яку вони створюють. Окрім того, в інтерфейсі користувача часто вносяться дрібні зміни, які розробники не завжди помічають.

Одна з перших речей, яка скорочується щоразу, коли розробник відстає від графіка, – це тестування. Нещодавнє опитування Sauce Labs показало: понад дві третини респондентів (67%) визнали, що вони вставляли код у виробниче середовище без тестування, причому більше чверті (28%) із них зазначили, що роблять це регулярно.

Раніше ProIT повідомляв, що Lineaje об’єднується з Persistent у службі відновлення програмного забезпечення із відкритим кодом.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.