Компанія Microsoft вирішила відому проблему, яка спричиняла збій оновлень безпеки Windows 10, випущених під час нещодавнього виправлення, з помилками 0x8007000d. Про це повідомляє Bleeping Computer.
Для систем, на які вплинула ця проблема, зокрема Windows 10 21H2 і Windows 10 22H2, оновлення безпеки KB5031356 не вдасться виконати, незважаючи на відображення початкового прогресу під час розгортання.
Компанія визнала проблеми в п’ятницю, підтвердивши скарги користувачів і заявивши, що спроба встановити оновлення вручну також була неможливою.
«Microsoft отримала повідомлення про проблему, через яку оновлення Windows, випущені 10 жовтня 2023 року (KB5031356), не вдається встановити. Пристрої можуть спочатку відображати прогрес, але потім не завершити встановлення», – повідомили у компанії.
Згідно зі звітами, однією з найпоширеніших помилок є помилка 8007000D (ERROR_INVALID_DATA). Цю помилку можна знайти в перегляді Windows Update у розділі «System settings», вибравши «Update History».
Microsoft вирішила проблему за допомогою відкату відомої проблеми (KIR) – функції Windows, яка дає змогу скасувати помилкові оновлення, не пов’язані з безпекою, які розповсюджуються через Windows Update.
Автоматичне розповсюдження виправлення на всі уражені споживачі та некеровані бізнес-пристрої може тривати до 24 годин. Для швидшого розгортання користувачі також можуть перезавантажити свої пристрої Windows.
Крім того, компанія пропонує певні кроки вручну, які допоможуть пришвидшити відновлення пристроїв Windows, які постраждали, за допомогою інструмента командного рядка Deployment Image Servicing and Management (DISM):
- Запустіть командний рядок від імені адміністратора. Для цього можна відкрити меню «Start» і ввести «cmd». На правій панелі результатів пошуку виберіть опцію «Run as administrator».
- У вікні, що відкриється, введіть таку команду, щоб виконати команду відновлення: Dism /online /cleanup-image /RestoreHealth.
- Дочекайтеся успішного завершення, а потім закрийте вікна. Тепер ви можете знову шукати оновлення у Windows Updates у вікні налаштувань.
Компанії все ще потрібно надати групову політику KIR для адміністраторів Windows, щоб допомогти вирішити проблему встановлення оновлень безпеки на уражених корпоративних пристроях Windows.
Читайте також: Лайфхаки: як вирішити проблеми з принтером у Windows 10 та 11.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!