Зал стартапів на CES завжди привертає увагу. Інноваційні, чудові, технологічні, а інколи й просто дивні. Ми зібрали підбірку таких гаджетів і розробок за допомогою The Register та TechCrunch.
Розумний котячий клапан Flappie
Розробка двох братів, матір яких скаржилася на те, що кішка приносить додому мишей.
Flappie оснащений камерою та ШІ й запрограмований зачиняти двері та сповіщати господаря, якщо кішка намагається потрапити додому із мертвою здобиччю.
Розробники Flappie стверджують, що гаджет точний на 90% і що дані обробляються локально для захисту конфіденційності користувачів.
«Нетелефон» Rabbit R1
Стартап Rabbit розробив «нетелефон» для вашого телефона, який може використовувати ваш гаджет замість вас, щоб ви могли використовувати його замість свого телефона.
Rabbit R1 – це невелика квадратна коробка, оснащена 2,88-дюймовим сенсорним екраном, камерою, яка обертається на 360 градусів, і колесом прокрутки, що використовує власну систему ШІ, яку можна навчити взаємодіяти із програмами для смартфона.
Хочете замовити піцу? Замість того, щоб діставати телефон, розблоковувати його, знаходити програму доставки, відкривати її та працювати через інтерфейс користувача, щоб завершити своє замовлення, чому б просто не попросити Rabbit R1 зробити це за вас?
Замість голосових помічників ШІ, таких як Siri й Alexa, розроблений Teenage Engineering пристрій працює на «моделі мовних дій», що дає йому змогу гіпотетично виконувати потрібне завдання.
Навіщо використовувати свій смартфон, якщо ви можете використовувати пристрій за $199 для взаємодії з тими самими програмами?
Ви можете сумніватися, що комусь знадобиться такий пристрій, але розробники заявили, що вже продали 10 тисяч одиниць під час виставки.
One by One зменшує стрес у тварин ШІ-музикою
Японська компанія One by One Music створила сервіс, який використовує ШІ для створення «класичної музики для відпочинку», але не для вас, а для... вашої собаки.
Застосунок One by One генерує випадкові музичні звуки, які були «перевірені дворічним експериментом», щоб зменшити стрес у тварин на 84% відсотки, і все це всього за 980 єн ($6,77) на місяць.
Для любителів птахів із необмеженим бюджетом компанія Swarovski представила AX Visio 10×32 – бінокль зі штучним інтелектом вартістю $4799.
Бінокль використовує ШІ, щоб допомогти вам швидко ідентифікувати понад 9000 птахів та інших видів, а також надає можливість робити фотографії й знімати відео своїх відкриттів.
Сидіння для біде від Kohler
Kohler представив сидіння для біде PureWash E930 із підтримкою голосових команд для Amazon Alexa та Google Assistant.
За допомогою голосових команд ви можете керувати сидінням, увімкнути функції сушіння біде і самоочищення. Тільки не дозволяйте нікому дивитися, як ви розмовляєте зі своїм туалетом.
Дитячий візочок з ШІ від GlüxKind
Виховання – це важко. Тому фахівці GlüxKind розробили дитячий візочок зі штучним інтелектом.
Візочок Ella може рухатися без допомоги людини, автоматично зупинятися за наявності перешкод, м’яко й обережно гойдати дитину. Також візочок має вбудовану функцію білого шуму.
Складаний телевізор N1 від C SEED
Ви хочете, щоб ваш телевізор виглядав як витвір мистецтва? Складаний телевізор N1 від C SEED складається із п’яти панелей MicroLED, що дозволяє йому перетворитися із колосального 137-дюймового екрана на скульптуру у вашій вітальні приблизно за 90 секунд.
Завдяки так званій Adaptive Gap Calibration між екранами немає видимих шарнірів, що забезпечує безперебійний перегляд у повністю розгорнутому стані. Вартість шедевра – від $200 тисяч.
Інтелектуальне дзеркало Baracoda
Чарівне дзеркало, скажи, чому я такий напружений? Baracoda називає BMind першим у світі інтелектуальним дзеркалом для психічного здоров’я.
Дзеркало використовує ШІ та обробку природної мови, щоб визначити ваш настрій на основі ваших жестів, виразів і тону голосу. Своєю чергою дзеркало може спілкуватися з вами, створювати керовані медитаційні вправи та афірмації й проводити сеанси світлотерапії.
Читайте також на ProIT: Samsung представила перший у світі прозорий екран MicroLED на CES 2024.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!