Monobank оновив свій застосунок Expirenza для оплати у ресторанах, додавши туди огляди, відгуки та можливість бронювати стіл для всієї України. Про це розповів співзасновник банку Олег Гороховський.
«Більшість із вас вже хоч раз переглядали меню, оплачували рахунок із чайовими/бойовими та залишали відгук у кафе та ресторанах за QR-кодом від нашого чудового сервісу Expirenza. Тож ми вирішили піти далі. І сьогодні ми з вами починаємо тестувати Expirenza 2.0. Це мобільний застосунок для тих, хто любить ходити у кафе, бари та ресторани», – написав Гороховський.
У застосунку є 1700+ закладів по всій Україні. У ньому можна підібрати заклад, забронювати столик онлайн у кілька дотиків, оплатити рахунок та залишити чайові без зайвого очікування.
Expirenza має добірки з порадами, куди піти та що там спробувати. Їх розробники називають «їжлистами». Це як плейлисти, але про їжу.
Зараз додані «їжлисти» від таких рестораторів та шефів, як Міша Кацурін, Стас та Аня Завертайли, Володимир Ярославський та інших людей, що знаються на їжі. Але свій «їжлист» може створити кожен та поділитися ним із друзями й усіма у застосунку.
Ще одна фішка застосунку – функція «Частування». З її допомогою можна пригощати друзів, рідних або коханих, навіть якщо перебуваєте далеко один від одного. Ви просто купуєте людині щось смачненьке у закладі за допомогою застосунку Expirenza, а вона приходить і куштує у зручний для себе час.
Застосунок вже доступний для встановлення в Google Play та App Store.
Більше про foodtech у ресторанному бізнесі читайте в нашому матеріалі.
Нагадаємо, що одним із переможців у конкурсі, який редакція ProIT проводила спільно з венчурним синдикатом TOLOKA, став стартап 7Loc – цифровий офіціант на основі штучного інтелекту.
Сервіс пропонує 7 ліній комунікації з клієнтами: магазин для самообслуговування, самовивозу або власної доставки, QR-меню, чати з персоналом або ШІ, програму лояльності, маркетинг, відгуки й програму рекомендацій.
Як український стартап 7Loc підкорює Африку і весь світ, читайте у нашому матеріалі.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!