Перевірка обличчя за допомогою Microsoft Entra Verified ID, методу на основі згоди, який використовується для підтвердження особи, тепер є загальнодоступною. Про це повідомляє Redmond.
Вперше анонсований і випущений у попередній версії в лютому цього року, Face Check на базі служб Azure AI покращує перевірку особи, зіставляючи селфі користувача в реальному часі із фотографією в його підтвердженому посвідченні: паспорті чи ліцензії водія.
Сервіс Face Check аналізує конкретні риси обличчя, як-от розташування очей і носа, а не все обличчя, щоб створити оцінку достовірності.
Організації можуть установити бажаний поріг оцінки достовірності для прийняття підтвердження Face Check.
При стандартному та рекомендованому рівні достовірності 70% ймовірність того, що користувач не є законним власником облікових даних, становить 1 до 10 мільйонів.
Підвищення порогу до 90% зменшує ймовірність до 1 мільярда. Однак Microsoft зазначила, що чим вищий поріг, тим більша ймовірність того, що перевіреному користувачеві може бути відмовлено. Тому компаніям рекомендується знайти правильний баланс, який їм підходить.
За словами фахівців, нова функція є частиною Microsoft Entra Verified ID — керованої верифікованої служби облікових даних, яка дозволяє організаціям створювати індивідуальні рішення ідентифікації.
Microsoft рекламує цю послугу як ще один рівень для посилення безпеки підприємства й захисту даних.
Організації також можуть використовувати Face Check не лише для безпеки. Оскільки технологія побудована на стандартах із відкритим вихідним кодом, ІТ-спеціалісти можуть створювати власні API, підключаючи особи співробітників до автоматизованих завдань. Наприклад, до автоматичного підключення користувачів до скидання пароля та допомоги віртуальної служби підтримки.
Підприємства можуть підписатися на Face Check за допомогою Microsoft Entra Verified ID як на окрему послугу за ціною $0,25 за перевірку. Також користувачі можуть отримати до неї доступ як до функції у Microsoft Entra Suite.
Нещодавно ми повідомляли, що Microsoft виявила недолік безпеки Office, який розкриває хеші NTLM.
Читайте також на ProIT: Міністерство цифрової трансформації України разом із партнерами запустили програму з кібердіагностики для українського бізнесу.
Проєкт допоможе 500 малим та середнім підприємствам перевірити цифрову інфраструктуру на вразливості до потенційних загроз.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!