ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Другий пацієнт із мозковим чипом Neuralink зміг зіграти у Counter-Strike 2 силою думки

author avatar ProIT NEWS

Другий одержувач імплантату Neuralink вже на другий день після вживлення чипу у мозок зміг зіграти у Counter-Strike 2 силою думки.

Згідно з останнім повідомленням компанії у блозі, пацієнт використовував імплантат у поєднанні зі спеціалізованим ігровим контролером Quadstick, щоб грати в шутер від першої особи.

«Минулого місяця Алекс, другий учасник нашого дослідження PRIME, отримав імплант Neuralink. Операція, проведена в Неврологічному інституті Барроу, пройшла добре. Наступного дня пацієнта виписали, він одужує. За допомогою Link Алекс покращив свої навички грати у відеоігри та почав вивчати, як використовувати програмне забезпечення автоматизованого проєктування (CAD) для проєктування 3D-об’єктів. Це знаменує собою ще один важливий крок до створення високопродуктивного інтерфейсу, який покращить контроль над цифровими пристроями для людей із тетраплегією, щоб допомогти відновити їхню автономність», — зазначили у ‎Neuralink.

З моменту, коли Алекс підключив свій чип до свого комп’ютера, йому знадобилося менше ніж 5 хвилин, щоб почати керувати курсором лише силою думки.

Чоловік побив попередній світовий рекорд із керування курсором інтерфейсу мозок-комп’ютер (BCI) у перший день використання імпланту.

Після завершення першого дослідницького сеансу Алекс продовжив самостійно тестувати можливості Link, використовуючи його для гри в шутер від першої особи Counter-Strike 2.

«Я вже дуже вражений тим, як це працює», — сказав Алекс, учасник дослідження PRIME.

До травми хребта учасник дослідження Neuralink працював автомобільним техніком, лагодив і ремонтував різні типи транспортних засобів і великого обладнання.

Відтоді він хотів навчитися проєктувати 3D-об’єкти за допомогою програмного забезпечення автоматизованого проєктування (CAD), щоб могти працювати над проєктами.

На другий день використання Link Алекс уперше використав програмне забезпечення CAD Fusion 360 і зумів розробити спеціальне кріплення для свого зарядного пристрою Neuralink. Потім воно було надруковано на 3D-принтері й інтегровано у його налаштування.

«Ми працюємо з Алексом, щоб підвищити його продуктивність за допомогою Link, співставляючи заплановані рухи із різними типами клацань миші (наприклад, лівим, правим, середнім). Таким чином ми розширюємо кількість елементів керування і дозволяємо йому швидко перемикатися між різними режимами», — розповіли у Neuralink.

У вільний час Алекс продовжує використовувати програмне забезпечення CAD, щоб втілювати свої дизайнерські ідеї в реальність.

Читайте також на нашому сайті про першого пацієнта із мозковим чипом Neuralink.

Компанія повідомляла, що хоче залучити ще трьох пацієнтів для оцінки свого пристрою у дослідженні, яке триватиме кілька років.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.