Як би дивно це не звучало, але цифра 7 не так часто зустрічається в паролях, повідомляє Beta News. Люди природно тяжіють до використання передбачуваних шаблонів у своїх паролях.
Такі цифри, як 0, 1 і 2, часто використовують через їхню зручність як на клавіатурах, так і на цифрових панелях. Натомість число 7 є менш передбачуваним і рідше використовується, що робить його статистично рідкісним вибором.
«Паролі, які містять цифру 7, значно важче зламати», — зауважив генеральний директор компанії ProxyScrape Тібо Маеревут.
Дослідження показують, що люди віддають перевагу певним числам. Використання цифри 7 при цьому виглядає певною аномалією. Часто її вибирають, коли думають про випадкове число від 1 до 10. Це парадоксально робить його менш поширеним у загальних числових моделях.
Додавання числа 7 істотно збільшує загальну ентропію (міру невпорядкованості в системі) пароля, роблячи його більш стійким до атак методом грубої сили.
Також число має кращу стійкість до зміни алгоритмів. Багато алгоритмів зламу паролів було оптимізовано для швидкого тестування типових шаблонів. Включення менш поширених чисел, таких як 7, може значно сповільнити ці алгоритми, збільшивши час, необхідний для зламу пароля.
Є тут і трохи зв’язку з психологією. Оскільки число 7 зустрічається рідше, його включення в паролі може стримати кіберзлочинців від розрахунку на передбачувану поведінку користувачів, тим самим зменшуючи ймовірність успішного зламу.
Ви можете використовувати силу сімки як замінник літери (наприклад, «Pa77ern») або використовуючи фразу (до прикладу «7Pillarsof Wisdom»). Однак не піддавайтеся спокусі додати його до передбачуваної послідовності. Наприклад, «1234567».
Раніше ми повідомляли, що Apple запустить окремий менеджер паролів і ключів доступу для iPhone, iPad, Mac, Vision Pro та ПК із Windows.
Читайте також на ProIT, як захистити своє цифрове життя за допомогою трьох безкоштовних інструментів від pCloud.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!