Компанія Bumble збільшує інвестиції в ШІ та впроваджує нові функції.
Як повідомляє Tech Crunch, генеральний директор Bumble Лідіане Джонс розповіла про майбутні можливості застосунку на основі ШІ. Зокрема, йдеться про інструмент вибору фотографій, а також функції, які допоможуть у веденні розмов і створенні профілів.
Нові функції на основі ШІ будуть запущені в застосунку вже цієї зими.
Інструмент вибору фотографій у Bumble конкуруватиме з Tinder, який цього літа випустив свою функцію вибору фотографій на основі ШІ. Наразі у Tinder 9,6 мільйона платних користувачів, тоді як у Bumble — 2,8 мільйона користувачів станом на другий квартал 2024 року.
Також компанія працює над додатковими інструментами для створення профілю.
«У багатьох користувачів виникає тривога під час створення профілю. Ми зробимо цей процес якомога простішим. Створення профілю є важливим напрямом», — зазначила Джонс.
Окрім завантаження фотографій, створення профілю передбачає написання привабливої біографії та відповідей на підказки, щоб привернути увагу потенційних пар. Як Bumble планує використовувати ШІ для цього досвіду, поки що незрозуміло.
Якщо компанія випустить додаткові функції для створення профілю на основі ШІ, це повторюватиме ідею продуктів Tinder. Головний продуктовий директор Tinder Марк Ван Рейсвік колись згадав про ідею використання генеративного штучного інтелекту для написання біографій для профілів знайомств.
Bumble for Friends має функцію згенерованих ШІ фраз для «криголамів», яка допомагає користувачам писати повідомлення.
Минулого року компанія випустила функцію згенерованих ШІ фраз для «криголамів» у своєму продукті Bumble for Friends, орієнтованому на дружбу, тож цілком логічно, що застосунок для знайомств запустить аналогічну функцію. Завдяки цьому користувачі можуть генерувати повідомлення на основі профілю іншої людини.
Окрім нових оголошених функцій на основі ШІ, можна очікувати, що в майбутньому Bumble розширить своє використання ШІ. Засновниця Bumble Вітні Вулф Херд раніше ділилася ідеєю, що користувачі можуть мати віртуальних помічників або «консьєржів», які ходитимуть на побачення замість них.
Тим часом Bumble вже кілька років використовує ШІ для забезпечення безпеки. Наприклад, інструмент Deception Detector виявляє та видаляє фейкові профілі, спамерів і шахраїв, а функція Private Detector автоматично розмиває зображення оголеного тіла.
Нещодавно компанія представила новий варіант, який дає змогу учасникам повідомляти про профілі, якщо вони вважають, що фото та відео були створені за допомогою ШІ.
Джонс підкреслила, що Bumble утримається від запуску будь-яких нових платних функцій, поки покращує безкоштовний досвід. Це включає розширення функції Opening Moves, додавання нових фільтрів інтересів та налаштувань для таймера чату (який наразі дає користувачам лише 24 години для відправки повідомлення), а також покращення алгоритму відповідності.
Крім того, компанія планує розвивати нещодавно придбану платформу спільноти Geneva, яка готується до перезапуску цієї осені.
Нещодавно ми повідомляли, що група дослідників з університету KU Leuven у Бельгії визначила шість популярних застосунків для знайомств, за допомогою яких зловмисники можуть визначати майже точне місцеперебування інших користувачів.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!