Як повідомляє NetworkWorld, аналізатор мережевих протоколів Wireshark з відкритим кодом є однією з найбільш широко використовуваних мережевими професіоналами технологій. Версія 4.4, яка стала загальнодоступною 28 серпня, має низку нових функцій, спрямованих на те, щоб зробити її ще простішою у використанні та краще зрозуміти, що працює в мережі.
Покращення включають:
- Покращені діалогові вікна побудови графіків (графіки вводу-виводу, графік потоку, графіки потоку TCP)
- Автоматичне перемикання профілів на основі фільтрів відображення
- Покращена функція фільтра відображення
- Нова підтримка кількох протоколів, зокрема ATN Security Label, Bit Index Explicit Replication (BIER), ZeroMQ Message Transport Protocol (ZMTP) і Matter Bluetooth Transport Protocol (MatterBTP).
- Спочатку відомий як Ethereal, зі зміненою назвою в 2006 році, Wireshark був створений у 1997 році Джеральдом Комбсом, який залишається провідним розробником.
Wireshark був створений у 1997 році Джеральдом Комбсом, який залишається провідним розробником. Спочатку аналізатор був відомий як Ethereal, однак змінив назву в 2006 році.
Покращення в Wireshark 4.4.0 для діалогових вікон графіків, фільтрів відображення та користувацьких стовпців будуть особливо корисними для мережевих професіоналів.
«Різноманітні діалогові вікна графіків мають чимало виправлень помилок, підвищення продуктивності та покращення зручності використання, які допоможуть користувачам аналізувати дані швидше та ефективніше», — сказав Джеральд Комбс. — «Синтаксис фільтра відображення також має купу невеликих покращень, які становлять помітне оновлення для користувачів будь-якого походження».
Комбс зауважив, що багато з цих удосконалень фільтрів відображення також позначаться на функції користувацьких стовпців, яка дає користувачам більше контролю над вмістом списку пакетів.
«Для людей, які щодня використовують Wireshark, усі ці вдосконалення значно покращать робочий процес», — сказав Комбс.
Читайте також на ProIT: 24% розробників використовують ШІ принаймні на одному етапі розробки програми — опитування.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!