У переглянутих Умовах обслуговування та Політиці конфіденційності Telegram стверджує, що він може надавати IP-адреси та номери телефонів порушників правоохоронним органам за дійсним законним запитом.
Як зазначає HowToGeek, оновлення з’явилося через місяць після арешту гендиректора Telegram Павла Дурова у Франції.
Павло Дуров оголосив про оновлення політики на своєму каналі Telegram. За його словами, зловмисники захопили Telegram Search, за допомогою якого можна знаходити людей, канали та ботів, щоб створити нелегальний ринок товарів.
«Пошук Telegram призначений для пошуку друзів і відкриття новин, а не для просування нелегальних товарів. Ми не дозволимо зловмисникам поставити під загрозу цілісність нашої платформи для майже мільярда користувачів», — пояснив Дуров.
Telegram поширюватиме номери телефонів та IP-адреси порушників на основі дійсних юридичних запитів по всьому світу.
Щоб визначити, чи законний запит дійсний, Telegram проведе правовий аналіз. Компанія обіцяє публікувати щоквартальні звіти про прозорість, у яких документується кожен юридичний запит, який вона виконує.
Дуров також розгорнув команду модераторів та алгоритми ШІ, щоб очистити пошук Telegram. Команда вже видалила з Пошуку деякий незаконний контент і заохочує користувачів повідомляти про будь-які тіньові речі, на які вони натрапляють. Telegram створив бота @SearchReport для отримання звітів, які буде розглядати команда модераторів.
Історично Telegram лише частково виконував юридичні вимоги влади.
Нагадаємо, минулого місяця влада Франції заарештувала та затримала Павла Дурова, який має громадянство Франції, на 4 дні через те, що Telegram ігнорував судові запити, пов’язані з відмиванням грошей, торгівлею наркотиками та торгівлею людьми.
Після свого арешту засновник-мільярдер заявив, що різке збільшення кількості користувачів Telegram до 950 мільйонів спричинило зростання проблем. Це полегшило злочинцям зловживання їхньою платформою.
Ми розповідали, як у Франції затримали засновника Telegram Павла Дурова.
Французька влада стверджує, що відсутність модерації контенту в Telegram і небажання співпрацювати із правоохоронними органами роблять його співучасником торгівлі наркотиками, відмивання грошей і поширення дитячої порнографії, які нібито відбуваються через месенджер.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!