Компанія Cisco скорочує 6000 робочих місць під час другого раунду звільнень цього року та об’єднує свої групи мереж, безпеки та співпраці в один підрозділ під керівництвом Джіту Пателя. Про це повідомляє NetworkWorld.
У Cisco заявили, що скорочують 7% свого глобального робочого середовища та переналаштовують бізнес-підрозділи мереж, безпеки та співпраці у межах реструктуризації, яка принесе $1 мільярд прибутку до оподаткування.
Поточна серія звільнень вплине на близько 6000 робочих місць. На початку цього року компанія вже скоротила 4200 робочих місць.
Cisco робить акцент на трьох основних сферах: мережі штучного інтелекту, безпеці та співпраці. Вона хоче використати вказану реструктуризацію, щоб залучити більше ресурсів у ці сфери зростання, сказав генеральний директор Чак Роббінс.
«Ми фактично спрямовуємо сотні мільйонів доларів на штучний інтелект за допомогою низки основних технологій Cisco, таких як мережеві, хмарні, кібертехнології та силіконові технології. Це важлива зміна, але ми відчуваємо, що ринок рухається настільки швидко, що ми повинні це зробити», — сказав Роббінс.
«Ми більше орієнтуємося на штучний інтелект, хмару та кібербезпеку. Тож сприймайте це cкоріше як перерозподіл ресурсів, а не як гонитву за економією», — додав фінансовий директор компанії Скотт Херрен.
У межах реструктуризації Cisco об’єднує свої команди мереж, безпеки та співпраці в одну групу. Це включає технологію безпеки, яку Cisco отримала завдяки придбанню Splunk.
Роббінс зауважив, що вся лінійка продуктів Splunk буде включена в цю нову організацію. Примітно, що придбання Splunk принесло Cisco $960 мільйонів у четвертий квартал.
За словами Роббінса, компанія об’єднує весь свій портфель продуктів в одну команду, а об’єднану групу очолить Джіту Патель, виконавчий віцепрезидент Cisco та директор із продуктів. Раніше Патель був виконавчим віцепрезидентом Cisco та генеральним менеджером із безпеки та співпраці.
Крім того, Джонатан Девідсон, виконавчий віцепрезидент і генеральний менеджер Cisco Networking, перейде на посаду консультанта Роббінса.
«З огляду на швидкість, з якою розвивається революція штучного інтелекту, і те, чого від нас потребують наші корпоративні клієнти, і оскільки безпека та мережеві зв’язки продовжують тісніше переплітатися, я відчув, що для нас важливо мати єдиного лідера», — сказав Роббінс.
Цього року компанія отримала замовлення на технологію штучного інтелекту приблизно на $1 мільярд від клієнтів гіперскейлерів та очікує отримати приблизно таку ж суму наступного року.
Нагадаємо, минулого року Cisco купила Splunk за $28 мільярдів і суттєво розширила портфоліо безпеки.
Програмна платформа Splunk, заснована у 2003 році, відома широкими можливостями пошуку, моніторингу й аналізу даних із різних систем.
Групи мережевої безпеки можуть використовувати цю інформацію, щоб отримати кращу видимість і збирати інформацію про мережевий трафік, брандмауери, системи виявлення вторгнень (IDS), системи запобігання вторгненням (IPS), а також SIEM-системи.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!