Activision розслідує хакерську кампанію, яка краде облікові дані для входу в її ігри.
Як повідомляє TechCrunch, зловмисне програмне забезпечення впливає на людей, які використовують інструменти сторонніх розробників. Наприклад, чіти Call of Duty.
За даними видання, зловмисники успішно встановлювали зловмисне ПЗ на комп’ютери жертв і використовували їхній доступ, щоб викрасти логіни для їхніх ігрових облікових записів і навіть криптогаманців.
Посилаючись на неназване джерело, видання повідомило, що видавець відеоігор допомагає жертвам видалити зловмисне програмне забезпечення та відновити контроль над своїми обліковими записами. Але поки що недостатньо інформації про те, як поширюється зловмисне програмне забезпечення.
Однак в Activision заперечують, що компанія допомагає видалити зловмисне програмне забезпечення. Там стверджують, що проблема пов’язана зі сторонніми постачальниками ПЗ, а не з програмним забезпеченням чи платформами Activision.
Джерело TechCrunch повідомило, що зловмисне програмне забезпечення може вражати лише тих, у кого встановлені інструменти сторонніх розробників, натякаючи, що люди отримують його з програмного забезпечення, розробленого не Activision, яке зазвичай використовується в її іграх.
За даними Делані Сіммонс, речниці Activision, компанії відомо, що деякі облікові дані гравців можуть бути скомпрометовані через зловмисне програмне забезпечення під час завантаження або використання неавторизованого програмного забезпечення. Вона додала, що сервери при цьому залишаються безпечними та безкомпромісними.
Ця теорія виглядає правдоподібно, оскільки схему зламу, здається, розкрив дехто, відомий як Зіблер (Zeebler). Він розробляє програмне забезпечення для шахрайства у Call of Duty.
Зіблер розповів у коментарі TechCrunch, що виявив кампанію, коли в одного з його клієнтів вкрали обліковий запис для його програмного забезпечення. Переглянувши його, фахівець виявив базу даних, що містить вкрадені облікові дані.
Також він сказав, що зловмисне програмне забезпечення замасковане, щоб виглядати як справжнє ПЗ, але насправді воно було розроблено для крадіжки імен користувачів і паролів жертв.
Зіблер, імовірно, говорить про сторонні інструменти, такі як шахрайське програмне забезпечення, яке клонується для збирання логінів. Існують і схеми фішингу, які використовують офіційний дизайн входу Activision.
Нагадуємо користувачам бути обережними з тим, що ви завантажуєте, і завжди перевіряти, чи сторінка входу для вводу логіну або пароля справжня.
Раніше ми повідомляли, що Activision представила перший повноцінний трейлер Call of Duty: Modern Warfare III – пряме продовження минулорічної Modern Warfare II. Йтиметься про пригоди хоробрих оперативників ОТУ-141 і капітана Прайса, які протистоять загрозі в особі військового злочинця Володимира Макарова.
Очікується, що Call of Duty: Black Ops Gulf War вийде в кінці 2024 року на ПК і консолях останніх двох поколінь. Термін розробки нової гри Treyarch буде рекордним для серії – приблизно 4 роки.
Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!